Mubi partnerem głównym Konferencji Przedsiębiorczej Mamy

26 listopada 2020 roku miała miejsce Konferencja Przedsiębiorczej Mamy. Wydarzenie zorganizował m.in. przez Klub Przedsiębiorczych Mam oraz Fundacja Rodzic w Mieście – organizacje, które od kilku lat wspierają rodziców w łączeniu rodzicielstwa z życiem zawodowym. Konferencję postanowili wesprzeć także twórcy porównywarki ubezpieczeń Mubi, którym idee tej inicjatywy są bardzo bliskie.

udział w konferencji

Mubi wsparło Konferencję Przedsiębiorczej Mamy!

W organizacji Konferencji Przedsiębiorczej Mamy mieli swój udział twórcy porównywarki ubezpieczeń Mubi. Marka wsparła inicjatywę i została głównym partnerem wydarzenia, okazując tym samym swoją aprobatę i szacunek dla kobiet, które spełniają się zarówno w macierzyństwie, jak i zawodowo, łączą rolę matki z prowadzeniem działalności.

Kilka słów o Konferencji Przedsiębiorczej Mamy

Konferencja odbyła się 26 listopada 2020 roku. Ze względu na panującą sytuację epidemiczną organizatorzy zdecydowali się na przeprowadzenie jej w formie wykładów i spotkań online. W ciągu czterech godzin wystąpiły cztery kobiety, które podzieliły się swoimi doświadczeniami i wygłosiły merytoryczne i motywujące do działania wykłady:

  • Katarzyna Wilkołaska-Żuromska, Pełnomocniczka Prezydenta m.st. Warszawy do spraw kobiet – wystąpienie “Stawiaj na niezależność!”,
  • Zuzanna Rudzińska-Bluszcz, kandydatka na Rzeczniczkę Praw Obywatelskich w rozmowie nt “Niezłomność w wydaniu matki”,
  • Katarzyna Łodygowska, mama i prawniczka w wykładzie eksperckim pn. “Lepszego momentu nie będzie! Dawka motywacji z przepisami prawa”,
  • Magda Macyszyn, coach, współzałożycielka Klubu Przedsiębiorczych Mam w wykładzie eksperckim pn. “Kobieca pewność siebie”.

Oprócz tychże wystąpień w ramach Konferencji Przedsiębiorczej Mamy odbył się także panel z liderkami Klubu Przedsiębiorczych Mam pn. “Najlepszym wsparciem dla kobiety jest druga kobieta” oraz panel z mamami, które z sukcesem prowadzą własne biznesy (“Prowadzenie własnego biznesu z dzieckiem przy boku – blaski i cienie”). W tym ostatnim wzięły udział ambasadorki Klubu Przedsiębiorczych Mam:

  • Katarzyna Łodygowska Matka Prawnik,
  • Katarzyna Płaza-Piekarzewska (Zapytaj Położną),
  • Aleksandra Piotrowska (Karmiuszka),
  • Ewa Harassek (Boomy),
  • Dominika Wójcicka (Baby Muka),
  • Agnieszka Oleszczuk (24hugs).

Konferencję transmitowano poprzez Facebook, na profilu Klubu Przedsiębiorczych Mam. Wzięło w niej udział 1350 osób.

Wydarzenie było skierowane m.in. do mam przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych, które rozważają zmianę pracy lub założenie własnej działalności, a także do tych, które szukają inspiracji do własnego rozwoju lub do rozwoju swojej firmy.

Monika Strzała
Autor artykułu: Monika Strzała

Redaktor z 4-letnim stażem w branży ubezpieczeniowej. Jest autorką kilkuset publikacji zarówno dotyczących ubezpieczeń komunikacyjnych, jak i turystycznych. Zdobytą dotychczas wiedzą chętnie dzieli się z użytkownikami porównywarki Mubi, tworząc artykuły, które już przydały się tysiącom kierowców. Doradza w zakresie zakupu polisy przez internet i przygotowuje kalkulacje cen, dzięki którym kierowcy mogą poznać aktualne tendencje na rynku ubezpieczeniowym.

Wystaw ocenę

Dołącz do dyskusji

0 komentarzy

avatar autora komentarza

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub informacje niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

Skomentuj jako pierwszy!

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC