Kontynuacja leczenia w Polsce od AXA Partners już dostępna w kalkulatorze Mubi

Od teraz w kalkulatorze ubezpieczeń turystycznych Mubi każdą polisę towarzystwa AXA Partners można uzupełnić o ubezpieczenie kontynuacji leczenia po powrocie do Polski. 24,50 zł – tyle kosztuje ten dodatek. W jego ramach ubezpieczyciel zapewnia transport do placówki medycznej, wizytę u lekarza, rehabilitację i wiele więcej.

kontynuacja leczenia

Kontynuacja leczenia w ciągu 30 dni od powrotu do Polski. Jakie świadczenia finansuje ubezpieczyciel?

Ubezpieczenie kontynuacji leczenia po powrocie do Polski jest od teraz dostępne w porównywarce Mubi jako dodatek do polis turystycznych AXA Partners. Ubezpieczyciel pokryje koszty dalszego leczenia ubezpieczonego po powrocie z wycieczki, jeśli w trakcie podróży finansował leczenie swojego klienta. Rozszerzenie to przedłuża zatem okres ochrony o 30 dni od powrotu ubezpieczonego do kraju zamieszkania. Zapewnia wówczas szereg świadczeń, których może on potrzebować, żeby wrócić do pełni sił po zachorowaniu lub wypadku za granicą.

Usługi, które sfinansuje AXA Partners w ramach ubezpieczenia kontynuacji leczenia:

  • rehabilitacja – 2000 zł,
  • transport do i z placówki medycznej – 500 zł,
  • pierwsza wizyta u lekarza – 500 zł,
  • psycholog – 500 zł,
  • leczenie choroby tropikalnej – 500 zł,
  • pomoc domowa – 500 zł,
  • sprzęt rehabilitacyjny – 400 zł,
  • program animacyjny – 300 zł,
  • zdjęcie gipsu, szwów, zmiana opatrunków – 200 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące zakresu ochrony tego ubezpieczenia znajdują się w OWU AXA Partners Daleko od domu.

Jak uzupełnić polisę o kontynuację leczenia w Polsce?

O finansowanie usług związanych z kontynuacją leczenia po powrocie do Polski z wojaży można uzupełnić każdy z pakietów ubezpieczeniowych AXA Partners, które znajdują się w kalkulatorze turystycznym Mubi. Po wypełnieniu formularza i wybraniu jednej z propozycji tego ubezpieczyciela należy kliknąć przycisk “Kup teraz” przy tej ofercie. Na kolejnym etapie zakupu pojawi się możliwość uzupełnienia ochrony właśnie o kontynuację leczenia. Potem pozostaje już tylko wypełnić brakujące dane osobowe, opłacić polisę i odebrać maila z dokumentem potwierdzającym zakup ubezpieczenia.

Ile kosztuje ubezpieczenie na wypadek kontynuacji leczenia w Polsce?

Rozszerzenie w postaci kontynuacji leczenia w Polsce jest dodatkowo płatne. Kosztuje 24,50 zł. O taką kwotę zostanie powiększona składka ubezpieczeniowa przedstawiona w tabeli ofert kalkulatora Mubi. Ostateczny koszt ubezpieczenia (koszt wybranej przez ubezpieczonego ochrony wraz z kosztem ochrony dodatkowej) wyświetli się na dole strony jeszcze przed etapem płatności.

Jakie pakiety ubezpieczeniowe oferuje AXA Partners?

AXA Partners ma w swojej ofercie 3 pakiety ubezpieczeń turystycznych. Proponuje ubezpieczenia z jednymi z najwyższych sum na rynku ubezpieczeń – nawet do 40 000 000 zł w przypadku ubezpieczenia kosztów leczenia. Jakie pakiety tego ubezpieczyciela można kupić za pośrednictwem kalkulatora turystycznego Mubi?

Towarzystwo ubezpieczenioweZakres ochronyCena polisy bez ubezpieczenia kontynuacji leczenia w PolsceCena polisy z ubezpieczeniem kontynuacji leczenia w Polsce
AXA PartnersKoszty leczenia: 200 000 zł
NNW: 20 000 zł
31,70 zł56,20 zł
AXA PartnersKoszty leczenia: 600 000 zł
NNW: 50 000 zł
OC: 250 000 zł
Bagaż: 3 000 zł
62,27 zł86,77 zł
AXA PartnersKoszty leczenia: 40 000 000 zł
NNW: 150 000 zł
OC: 1 500 000 zł
Bagaż: 6 000 zł
100,69 zł125,19 zł
Źródło: kalkulator ubezpieczeń turystycznych Mubi [kwiecień 2024].

* Kalkulacja dotyczy 36-letniego turysty bez chorób przewlekłych, który planuje spędzić tydzień w Bułgarii na wypoczynku i zwiedzaniu.

Monika Strzała
Autor artykułu: Monika Strzała

Redaktor z 4-letnim stażem w branży ubezpieczeniowej. Jest autorką kilkuset publikacji zarówno dotyczących ubezpieczeń komunikacyjnych, jak i turystycznych. Zdobytą dotychczas wiedzą chętnie dzieli się z użytkownikami porównywarki Mubi, tworząc artykuły, które już przydały się tysiącom kierowców. Doradza w zakresie zakupu polisy przez internet i przygotowuje kalkulacje cen, dzięki którym kierowcy mogą poznać aktualne tendencje na rynku ubezpieczeniowym.

Wystaw ocenę

Dołącz do dyskusji

0 komentarzy

avatar autora komentarza

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub informacje niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

Skomentuj jako pierwszy!

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC