Ubezpieczenie motocykli od TU UNIQA dostępne w porównywarce Mubi!

UNIQA dołączyła do grona ubezpieczycieli, którzy oferują ubezpieczenia motocykli w naszej porównywarce. Od 28 lipca 2023 roku znajdziesz u nas ubezpieczenie OC, AC, NNW i assistance na jednoślad od kolejnego towarzystwa ubezpieczeniowego z ugruntowaną pozycją na polskim rynku.

grafika

Ubezpieczenie jednośladów w TU UNIQA

UNIQA działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od ponad 30 lat. Obecnie tworzy 5. pod względem wielkości grupę ubezpieczeniową w naszym kraju, a z jej usług skorzystało 5 milionów klientów. 

UNIQA oferuje konkurencyjne ceny ubezpieczeń motocykli, skuterów i motorowerów – podobnie jak inni ubezpieczyciela dostępni w porównywarce ubezpieczeń Mubi. W ciągu ostatnich 30 dni wielu właścicieli jednośladów znalazło ubezpieczenie OC w korzystnej niskiej cenie, korzystając z naszego narzędzia.

Na przykład mieszkaniec Kielc mógł ubezpieczyć swój skuter MBK za jedyne 85 zł. Natomiast właściciel Suzuki VS 1400 z Lubiąża otrzymał ofertę ubezpieczenia OC popularnego cruisera za 110 zł.

Oprócz motocykli w porównywarce ubezpieczeń Mubi możesz także znaleźć ubezpieczenie samochodów od TU UNIQA oraz innych popularnych w Polsce ubezpieczycieli.

Prosta kalkulacja w porównywarce Mubi

Rozszerzenie oferty ubezpieczeń motocykli o produkty Towarzystwa Ubezpieczeniowego UNIQA jeszcze bardziej zwiększy Twoje szanse na znalezienie taniego ubezpieczenia w porównywarce OC i AC Mubi.

Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz, w którym trzeba podać informacje o szczegółach motocykla, jego użytkowaniu, właścicielu i dodatkowych kierowcach. Po kliknięciu “Kalkuluj” otrzymasz różne oferty ubezpieczeń.

Konserwacja motocykla na koniec sezonu

Wprawdzie jeszcze trwa lato, a początek jesieni również jest dobrym okresem do jazdy motocyklem, to powoli trzeba się przygotowywać do zakończenia sezonu motocyklowego. Dzięki konserwacji jednośladu przezimuje on w dobrym stanie i nie będzie wymagał większych napraw na początku nowego sezonu.

Przede wszystkim przed odstawieniem motocykla do garażu należy go dokładnie umyć z błota, kurzu i innych zanieczyszczeń. Należy to zrobić dokładnie, a nie tylko pobieżnie. Następnie należy zadbać o łańcuch i nasmarować go. Warto także uzupełnić płyny, w tym paliwo w baku, co pozwoli na uniknięcie skraplania się wody w baku.

Tomasz Sowa
Autor artykułu: Tomasz Sowa

Jestem redaktorem, który pisze artykuły związane z ubezpieczeniami komunikacyjnymi i podróżami. W swoich tekstach staram się wyjaśniać trudne i problematyczne zagadnienia związane z rynkiem ubezpieczeń. W poradach turystycznych zależy mi na przedstawieniu ciekawych miejsc w lekki oraz inspirujący sposób z nutką humoru.

Wystaw ocenę

Dołącz do dyskusji

0 komentarzy

avatar autora komentarza

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub informacje niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

Skomentuj jako pierwszy!

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC