Fiat 500 Hybrid do wygrania w urodzinowej loterii Generali i Proamy!

Kierowcy, którzy po raz pierwszy kupią ubezpieczenie komunikacyjne w towarzystwach grupy Generali lub odnowią polisę, będą mieli szansę wygrać w urodzinowej loterii, która rozpocznie się już za chwilę. Generali co tydzień będzie nagradzało swoich klientów zwrotem gotówki, a pięciu szczęśliwców biorących udział w loterii otrzyma wartościową nagrodę główną.

generali

Urodzinowa loteria Generali rusza lada moment

Już 22 marca 2021 roku startuje wielka loteria organizowana przez grupę Generali z okazji 190. urodzin tego towarzystwa ubezpieczeniowego. W losowaniu będą mogli wziąć udział ci, którzy zdecydują się na zakup polisy lub przedłużenie umowy ubezpieczeniowej w Generali albo w Proamie. Zakupu lub odnowienia polisy można dokonać do 20 czerwca 2021 roku, aby mieć szansę na jedną z pięciu nagród głównych lub kilkuset losowanych co tydzień.

Do wygrania ponad 1800 cashbacków i 5 samochodów marki Fiat!

Z okazji urodzin grupa Generali przygotowała dla kierowców kupujących ubezpieczenia jej marek wiele wartościowymi nagród. Co tydzień kierowcy będą mieli szansę na jeden ze 140 cashbacków. W czasie trwania akcji będzie łącznie ponad 1800 okazji do otrzymania zwrotu w wysokości 100 zł.

Nagrodą główną w loterii będzie 5 samochodów Fiat 500 MY21 Cult 1.0 70 KM Hybrid! Oprócz tego zwycięzcom nagród głównych Generali zasponsoruje rejestrację pojazdu oraz polisę OC.

Losowanie nagród głównych odbędzie się 30 czerwca 2021 roku.

Co zrobić, aby wziąć udział w urodzinowej loterii Generali i Proamy?

Zasady udziału w losowaniu są banalnie proste. Wystarczy wykonać dwa niżej opisane kroki.

 1. Kup polisę zgodnie z zasadami, o których będzie mowa niżej.
 2. Zarejestruj polisę na stronie https://www.rabaty.generali.pl/loteria.

Potem zostaje już tylko czekać na wyniki cotygodniowego losowania oraz na listę zdobywców nagrody głównej.

Kto może wziąć udział w loterii? Zasady udziału w konkursie

Jak w każdej loterii, również w tej organizowanej przez Generali i Proamę obowiązują pewne zasady. Kto może wziąć udział w losowaniu?

 • Osoby, które dokonają zakupu lub odnowienia polisy komunikacyjnej w Generali albo w Proamie oraz jej opłacenia między 22 marca a 20 czerwca 2021 roku.
 • Osoby, które zdecydują się na pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, który zawiera ubezpieczenie NNW.
 • Osoby, które chcą ubezpieczyć samochód osobowy lub samochód ciężarowy o masie do 3,5 t.
 • Osoby fizyczne oraz osoby fizyczne, które prowadzą działalność gospodarczą.
 • Osoby, które zarejestrują polisę na stronie https://www.rabaty.generali.pl/loteria.

Tylko ubezpieczający, którzy spełnią powyższe wymagania, mają szansę na udział w loterii.

Gdzie kupić ubezpieczenie od Generali i Proamy?

Sposobów na zakup ubezpieczenia w Generali i Proamie jest wiele. Polisę można zakupić lub odnowić:

 • w jednym z oddziałów stacjonarnych,
 • spotykając się z agentem,
 • kontaktując się telefonicznie z doradcą,
 • korzystając z kalkulatora ubezpieczeń online na stronie Generali lub Proama,
 • korzystając z kalkulatora ubezpieczeń Mubi, za pomocą którego jednocześnie sprawdzisz, w którym TU otrzymasz tańsze i bardziej atrakcyjne pod względem zakresu ochrony ubezpieczenie.

O grupie Generali

Grupa Generali jest jedną z największych finansowo-ubezpieczeniowych przedsiębiorstw. Działa na arenie międzynarodowej od 190 lat, a w Polsce jest obecna od ponad 20 lat. Firma ma w swojej ofercie ubezpieczenia majątkowe (ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia nieruchomości) oraz ubezpieczenia podróżne, ubezpieczenia zdrowotne i ubezpieczenia na życie.Oprócz oferowania produktów ubezpieczeniowych klientom indywidualnym działa w zakresie ubezpieczeń korporacyjnych, a także zajmuje się zarządzaniem oszczędnościami emerytalnymi. Firma była wielokrotnie nagradzana za swoją działalność. Grupie Generali przyznano m.in. 3. miejsce w „Rankingu ubezpieczeń na życie”, „Laur Pośredników Finansowych” oraz tytuł Ubezpieczyciela Roku Gazety Ubezpieczeniowej w 2019 roku.

Monika Strzała
Autor artykułu: Monika Strzała

Redaktor z 4-letnim stażem w branży ubezpieczeniowej. Jest autorką kilkuset publikacji zarówno dotyczących ubezpieczeń komunikacyjnych, jak i turystycznych. Zdobytą dotychczas wiedzą chętnie dzieli się z użytkownikami porównywarki Mubi, tworząc artykuły, które już przydały się tysiącom kierowców. Doradza w zakresie zakupu polisy przez internet i przygotowuje kalkulacje cen, dzięki którym kierowcy mogą poznać aktualne tendencje na rynku ubezpieczeniowym.

Wystaw ocenę

Dołącz do dyskusji

3 komentarze

avatar autora komentarza

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub informacje niezgodne z zasadami języka polskiego nie będą publikowane w serwisie.

avatar autora komentarza
Udział w loterii z podaniem PESEL?
Dane, których podanie jest wymagane od osób chętnych do wzięcia udziału w loterii, służą weryfikacji, czy dany uczestnik spełnił wszystkie wymogi konkursu. Zwłaszcza, czy jest posiadaczem odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie: www.rabaty.generali.pl/loteria.
avatar autora komentarza
Dziś zarejestrowałem się do loterii Generali. W odpowiedzi otrzymałem e-mail do potwierdzenia tożsamości ...bez linka ! To jest skandal.

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC