Dane kontaktowe Accredited Europe

Toleranceins Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
ul. Wrzesińska 12 lok. 17
03-713 Warszawa

Rodzaje ubezpieczeń w Accredited Europe

OC

Ubezpieczenie OC w Accredited Insurance chroni odpowiedzialność cywilną ubezpieczonego kierowcy w razie spowodowania szkody osobowej i rzeczowej.

Ubezpieczenie chroni na wypadek spowodowania szkody podczas ruchu pojazdu, w czasie zatrzymywania się i postoju, a także załadowywania i rozładowywania, czy wsiadania do pojazdu lub wysiadania. Ubezpieczyciel odpowiada do kwoty 5 210 000 euro w przypadku szkód osobowych oraz do kwoty 1 050 000 euro w przypadku uszkodzenia mienia. Accredited Insurance zapewnia także możliwość wystawienia Zielonej Karty.

Więcej
Poznaj cenę
Assistance

W ramach ubezpieczenia assistance w firmie Accredited Insurance można liczyć na usługę holowania pojazdu po kolizji lub wypadku w Polsce i Europie. Obowiązuje limit 100 km od miejsca wypadku.

Poznaj cenę
NNW

Ubezpieczenie NNW w Accredited Insurance chroni zarówno kierowcę, jak i pasażerów ubezpieczonego pojazdu w granicach sumy ubezpieczenia zapisanej w umowie. Ochrona gwarantowana w ramach tej polisy obowiązuje w Polsce i Europie.

Poznaj cenę
Ekspert Mubi

Doświadczenie firmy Accredited Insurance nie tylko na polskim, ale przede wszystkim na europejskim rynku ubezpieczeń pozwoliło przygotować ofertę, w której każdy kierowca znajdzie ochronę, której oczekuje. Ubezpieczyciel jasno określa zakres każdego ubezpieczenia, a także maksymalnie upraszcza procedury dotyczące zgłaszania szkód i uzyskiwania odszkodowań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pytania i odpowiedzi

Jak zgłosić szkodę w Accredited Insurance?
Jak złożyć wypowiedzenie OC w Accredited Insurance?
PODSUMOWANIE

Plusy i minusy ubezpieczenia w Accredited Europe

Zalety
  • Ubezpieczyciel z doświadczeniem na europejskim rynku ubezpieczeniowym.

  • Możliwość otrzymania Zielonej Karty.

  • Ochrona ubezpieczeniowa działa nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach należących do Unii Europejskiej oraz w wymienionych w OWU ubezpieczyciela.

  • Możliwość zgłoszenia szkody online, telefonicznie, mailowo lub pocztowo.

Wady
  • Pomoc assistance nie obejmuje awarii samochodu.

  • Usługa holowania w ramach assistance została ograniczona do 100 km od miejsca wypadku.

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC