UBEZPIECZYCIEL ACCREDITED

Porównaj z innymi ubezpieczycielami

Accredited Insurance (Europe) Limited jest częścią maltańskiej grupy firm Randall & Quilter, założonej w lipcu 2013 roku. Do września 2018 roku firma działała pod nazwą R&Q Insurance, po czym zmieniono jej nazwę na Accredited Insurance (Europe) Limited funkcjonującą do dziś.

Przedstawicielem Accredited Insurance na terenie Polski jest firma Toleranceins.

Accredited Insurance oferuje ubezpieczenia majątkowe, w tym również ubezpieczenia komunikacyjne. W ofercie tego ubezpieczyciela można znaleźć takiego rodzaje ochrony, jak OC (wraz z Zielona Kartą), autocasco, assistance czy NNW.

Więcej

Dane kontaktowe Accredited Europe

Toleranceins Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
ul. Wrzesińska 12 lok. 17
03-713 Warszawa

Rodzaje ubezpieczeń w Accredited Europe

OC

Ubezpieczenie OC w Accredited Insurance chroni odpowiedzialność cywilną ubezpieczonego kierowcy w razie spowodowania szkody osobowej i rzeczowej.

Ubezpieczenie chroni na wypadek spowodowania szkody podczas ruchu pojazdu, w czasie zatrzymywania się i postoju, a także załadowywania i rozładowywania czy wsiadania do pojazdu lub wysiadania. Ubezpieczyciel odpowiada do kwoty 5 210 000 euro w przypadku szkód osobowych oraz do kwoty 1 050 000 euro w przypadku uszkodzenia mienia. Accredited Insurance zapewnia także możliwość wystawienia Zielonej Karty w cenie 50 zł.

Więcej
Assistance

W ramach ubezpieczenia assistance w firmie Accredited Insurance można liczyć na usługę holowania pojazdu po kolizji lub wypadku w Polsce i Europie. Obowiązuje limit 100 km od miejsca wypadku.

NNW

Ubezpieczenie NNW w Accredited Insurance chroni zarówno kierowcę, jak i pasażerów ubezpieczonego pojazdu. Ubezpieczenie można zawrzeć na sumę 10 000 zł. Ochrona gwarantowana w ramach tej polisy obowiązuje w Polsce i Europie.

Klienci i ekspert oceniają ubezpieczenia Accredited Europe

Ekspert Mubi

Doświadczenie firmy Accredited Insurance nie tylko na polskim, ale przede wszystkim na europejskim rynku ubezpieczeń pozwoliło przygotować ofertę, w której każdy kierowca znajdzie ochronę, której oczekuje. Ubezpieczyciel jasno określa zakres każdego ubezpieczenia, włączając przykładowo do ochrony autocasco również ubezpieczenie bagażu podróżnego.

Konrad Muszyński

Ubezpieczenia na samochód kupuję niecałe 10 lat i moja składka od jakiegoś czasu jest już dosyć niska, ale byłem miło zaskoczony, kiedy otrzymałem ofertę od Accredited za niecałe 400 zł.

Joanna Terlicka

Zdecydowałam się na autocasco, żeby w razie potrzeby naprawić auto z odszkodowania, ale suma, którą dostałam została pomniejszona o udział własny, bo jeżdżę dopiero rok. Mój błąd, mogłam dokładniej przeczytać warunki ubezpieczenia. Ale za to pieniądze dostałam bardzo szybko.

Sebastian Kos

Dla mnie jako głowy rodziny zakup NNW był naturalnym wyborem. Nie muszę martwić się o bliskich.

Średnia ocena Accredited Europe:
3,254 oceny

Korzystałeś z Accredited Europe? Oceń:

43,25
Loading...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pytania i odpowiedzi

Jak zgłosić szkodę w Accredited Insurance?

Likwidacją szkód do których doszło na terenie Polski oraz które mają zostać usunięte w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych zawartych w Accredited Insurance zajmuje się WTW Services. Roszczenia należy kierować:

  • korespondencyjnie na adres:

WTW Services sp. z o.o.
ul. Domaniewska 34a
02-672 Warszawa,

Jak złożyć wypowiedzenie OC w Accredited Insurance?

Z racji tego, że w Polsce obsługą ubezpieczeń oferowanych przez Accredited Insurance zajmuje się firma Toleranceins, w sprawie wypowiedzenia umowy ubezpieczeniowej należy skontaktować się z jej przedstawicielem.

Dane do kontaktu:

Toleranceins Sp. z o.o.
ul. Grójecka 5>
02-019 Warszawa

PODSUMOWANIE

Plusy i minusy ubezpieczenia w Accredited Europe

Zalety
  • Możliwość ubezpieczenia bagażu w ramach ubezpieczenia AC.

  • Możliwość otrzymania Zielonej Karty.

  • Ubezpieczyciel z doświadczeniem na europejskim rynku ubezpieczeniowym.

  • Ochrona ubezpieczeniowa działa nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach należących do Unii Europejskiej oraz w wymienionych w OWU ubezpieczyciela.

Wady
  • Konieczne partycypowanie kierowców poniżej 25. roku życia lub posiadających prawo jazdy krócej niż 2 lata w kosztach likwidacji szkody w ramach AC.

  • Usługa holowania w ramach assistance została ograniczona do 100 km od miejsca wypadku.