Concierge assistance

Usługi concierge (czyt. konsjerż) w assistance samochodowym polegają na wszechstronnej pomocy na drodze w związku z awarią pojazdu, stłuczką, wypadkiem, itp. Dzięki usługom concierge w ramach assistance możesz oczekiwać zarówno zorganizowania opieki nad dziećmi na czas hospitalizacji opiekunów po wypadku, czy zorganizowania kontynuacji podróży publicznymi środkami transportu, jak i drobniejszych usług, np. dostarczenia paliwa, pomocy po zatrzaśnięciu kluczyków w aucie, czy po rozładowaniu się akumulatora.

Usługi concierge – przykłady

Aby otrzymać usługi concierge w assistance komunikacyjnym trzeba wybrać najwyższy wariant ubezpieczenia. W przypadku Beesafe jest to wariant “Premium”, w którym ubezpieczony otrzyma następujące usługi:

  • organizacja taksówki,
  • organizacja biletów lotniczych i kolejowych,
  • organizacja hotelu.

Ubezpieczyciel jedynie organizuje wskazane powyżej rzeczy, ale nie pokrywa ich kosztów.

Z kolei Generali w ogólnych warunkach ubezpieczenia (OWU) wskazuje, że w zależności od lokalnych możliwości w ramach usług concierge oferuje:

  • udzielenie informacji kulturalnych, sportowych, turystycznych (np. repertuar, wydarzenia w okolicy, atrakcje turystyczne);
  • rezerwację i dostarczenie biletów na dostępne wydarzenia sportowe i kulturalne;
  • rezerwację stolika w restauracji;
  • zamówienie taksówki;
  • zamówienie i dostarczenie kwiatów, zakupów czy prezentów pod wskazany adres.

Również w tym przypadku koszt biletów, taksówki, prezentów oraz innych rzeczy pokrywa ubezpieczony w sposób, który wskaże Centrum Pomocy Generali.

Porównaj oferty OC AC

Najtańsze ubezpieczenie na Mubi we wrześniu to 115 zł

Ile może kosztować Twoje?

Oblicz OC/AC

Malwina opinia o Mubi.pl

W porównaniu z innymi kalkulatorami wydaje mi się, że pytań jest mało. Kupiłam dzisiaj OC :) Zastanawiałam się przez chwilę, gdzie zrobię to w niedzielę, ale przypomniałam sobie, że przecież można to zrobić online :) Polecam, Malwina.

Katrina opinia o Mubi.pl

5 minut roboty i mam oc taniej niz rok temu. Nawet się zdziwilam, bo miałam stluczkę. Podalam wszystkie dane, chociaż nie musiałam i nikt do mnie nie wydzwaniał jak to robią inne firmy!!

Walentowicz opinia o Mubi.pl

POLECAM SERDECZNIE. ZDECYDOWANIE NA PLUS STRONKA. KORZYSTAŁEM KIEDYŚ Z RÓŻNYCH PORÓWNYWAREK ALE NAJLEPIEJ MI SIĘ KORZYSTA Z WASZEJ,JEST NAJBARDZIEJ PRZEJRZYSTA I JAKOŚ TAK NAJSZYBCIEJ TO CAŁE KALKULOWANIE IDZIE.

Powyższe opinie pochodzą z portalu:

opineo