grafika
grafika

Oferta specjalna dla Twojej
Stacji Kontroli Pojazdów

Dodatkowy dochód dla Ciebie i Twoich diagnostów!

Dołącz do programu
grafika
DLACZEGO WARTO?

Korzyści dla Twojej Stacji Kontroli Pojazdów

Ekstra dochód bez dodatkowych inwestycji

Dzięki współpracy z Mubi możesz podnieść przychody swojej Stacji Kontroli Pojazdów za oferowanie swoim klientom usług porównania OC/AC przez Mubi.

grafika
Intuicyjna i prosta aplikacja od Mubi

Cały proces rejestracji klienta Stacji Kontroli Pojazdów trwa przeciętnie od 1 do 2 minut, wymaga tylko zeskanowania kodu QR z dowodu rejestracyjnego, wpisania imienia i numeru kontaktowego właściciela auta.

grafika
Dodatkowy benefit dla Diagnosty

Współpraca z Mubi to także korzyść dla Twoich pracowników, dzięki dodatkowym środkom możesz podnieść ich morale i zaproponować ekstra wynagrodzenie.

grafika
Bonus dla Twojego klienta SKP

Każdy klient, który zostanie zarejestrowany przez pracowników Twojej Stacji Kontroli Pojazdów dostanie od Mubi bonus 100 zł za zawarcie umowy OC/AC w Mubi.

grafika

Zobacz jakie to proste

3 proste kroki do rozpoczęcia współpracy z Mubi

grafika
KROK 1

Zgłoś swoją Stację Kontroli Pojazdów
do sieci partnerskiej Mubi

grafika
KROK 2

Podpisz umowę
współpracy z Mubi

grafika
KROK 3

Zacznij zarabiać razem z Mubi,
dzięki oferowaniu ubezpieczeń

?
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Do kogo jest skierowana oferta Mubi?

Oferta Mubi jest skierowana do właścicieli Stacji Kontroli Pojazdów i Diagnostów, którzy chcieliby umożliwić klientom swojej stacji porównanie ubezpieczeń OC/AC i wybór najkorzystniejszej dla nich oferty, a także pragną podnieść swoje zarobki za pomocą dodatkowego wynagrodzenia od Mubi.

Co jest potrzebne do rozpoczęcia współpracy z Mubi?

Aby rozpocząć współpracę należy podpisać umowę współpracy z Mubi. W tym celu, zgłoś się za pomocą formularza dostępnego na stronie lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem bezpośrednio. Poza umową do współpracy z Mubi będziesz potrzebował tylko telefonu typu smartphone.

Ile czasu potrzeba na rozpoczęcie współpracy?

Jedno spotkanie lub rozmowa telefoniczna i jesteśmy gotowi do współpracy. Całość formalności nie powinna zająć dłużej niż 30 minut. Przekonaj się sam jakie to proste!

W jaki sposób mogę przekonać moich diagnostów do współpracy z Mubi?

Mubi oferuje atrakcyjny pakiet wynagrodzenia zarówno dla Stacji Kontroli Pojazdów jak i Diagnostów, dzięki czemu Diagnosta może dostać ekstra bonus do swojego podstawowego wynagrodzenia. Diagnosta nie będzie miał dużo więcej pracy niż obecnie, gdyż wszystkie potrzebne rzeczy do rejestracji klienta w serwisie Mubi otrzymuję na co dzień od klienta Stacji Kontroli Pojazdów, a jego jedynym zadaniem będzie tylko zaprezentowanie oferty Mubi klientowi. Dodatkowo aplikacja jest prosta i łatwa do obsługi przez każdego.

Czy wszyscy pracownicy Stacji Kontroli pojazdów muszą od razu przystąpić do współpracy z Mubi?

Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą stacją kontroli pojazdów i każdym diagnostą, ponieważ wierzymy, że nasza oferta jest atrakcyjna zarówno dla klienta, jak również dla Diagnostów i Stacji Kontroli Pojazdów. Oczywiście będzie można dołączyć w dowolnym momencie pozostałych Diagnostów.

Jak długo trwa proces rejestracji klienta w serwisie Mubi?

Średni czas potrzebny na zarejestrowanie jednego klienta Stacji Kontroli Pojazdów do serwisu Mubi to tylko 1/2 minuty. Wystarczy przejść przez 4 proste kroki w aplikacji i to wszystko. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i przystępna dla każdego.

Jakie są korzyści dla klienta mojej Stacji Kontroli Pojazdów?

Każdy klient oprócz otrzymania atrakcyjnej oferty OC/AC w oparciu o porównanie wśród wszystkich Partnerów Mubi, będzie mieć możliwość otrzymania 150 zł bonusu za zakup OC/AC w Mubi.

Ile będę w stanie zarobić na współpracy z Mubi?

Od kilku do kilkunastu tysięcy złotych brutto miesięcznie, ale to wszystko zależy od Ciebie!

Kiedy otrzymam zarobione wynagrodzenie od Mubi?

Mubi gwarantuję wypłatę zarobionego wynagrodzenia do 10-dnia następnego miesiąca. Zależy nam, aby Państwo byli pewni, że za wykonaną pracę otrzymają od nas należne wynagrodzenie.

Czy będę posiadać wsparcie od Mubi?

Dla każdego partnera Mubi w ramach projektu będzie przypisany dedykowany Opiekun Klienta Mubi, który wesprze daną Stację Kontroli Pojazdów w codziennej pracy. Zależy nam, aby każdy pracownik stacji wiedział, jak korzystać z serwisu Mubi, a także był pewien, że niezależnie od problemu otrzyma od nas odpowiednie wsparcie.

DOŁĄCZ DO NAS

Nie jesteś przekonany, aby zarejestrować swoją firmę już dzisiaj?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy z danymi do siebie,
a konsultant Mubi odzwoni do Ciebie w celu omówienia oferty

Zostaw kontakt do siebie
Projekt jest realizowany wspólnie z:
grafika
grafika