Kalkulator OC AC

ubezpieczenie samochodu na mubi

Twoje ubezpieczenie komunikacyjne wygasa lada dzień? Nie masz czasu na odwiedzanie firm ubezpieczeniowych i spotkania z agentem? Wcale nie jesteś na przegranej pozycji i nie musisz narażać się na kary za przerwy w ubezpieczeniu OC. Siedząc przed komputerem w domu albo korzystając ze smartfonu, z łatwością znajdziesz, wybierzesz i zakupisz ubezpieczenia samochodu. I to w kilka minut. Pomoże Ci w tym kalkulator OC AC.

Kalkulator OC AC to bezpłatne narzędzie internetowe, które przedstawi Ci dostępne na rynku oferty ubezpieczeń komunikacyjnych, które zostaną dostosowane do Twojego profilu kierowcy na podstawie podanych przez Ciebie informacji. Z kalkulatora OC skorzystasz bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy Ci komputer z dostępem do Internetu i kilkanaście, może kilkadziesiąt minut, aby otrzymać, porównać i wybrać ubezpieczenie dla siebie. Za pomocą kalkulatora będziesz mógł także zawrzeć umowę ubezpieczeniową.

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora?

Kalkulator OC AC to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie musisz pobierać żadnych aplikacji, wychodzić z domu i poświęcać wiele czasu na porównywanie konkurencyjnych ofert. Dzięki kalkulatorowi zaoszczędzisz także pieniądze, bo za zakup polisy OC i AC przez Internet możesz otrzymać atrakcyjne zniżki.

Jak działa kalkulator?

Chcesz wiedzieć, jak funkcjonuje kalkulator? AC i OC wyliczysz, uwzględniając kilka istotnych faktów dotyczących Ciebie i Twojego pojazdu. Narzędzie bazuje na ofertach zebranych od różnych firm ubezpieczeniowych. Zaproponuje Ci zatem różne typy ubezpieczeń nie jednego, a wielu towarzystw. Otrzymasz dostosowane do Twoich potrzeb oferty po wypełnieniu formularza. Spośród propozycji będziesz mógł wybrać jedną, która spełnia Twoje oczekiwania, i zakupić ją online.

Te dane będą potrzebne

W formularzu zostaniesz zapytany o informacje na Twój temat:

 • imię i nazwisko,
 • adres zamieszkania,
 • stan cywilny,
 • informacje o rodzinie,
 • doświadczenie na drodze,
 • informacje o Twoich zniżkach za bezszkodową jazdę,
 • termin wystawienia pierwszego prawa jazdy.

Będziesz musiał podać również szczegóły dotyczące Twojego pojazdu:

 • markę i rok produkcji,
 • moc silnika,
 • informacje o stanie technicznym,
 • przebieg,
 • informacje o zabezpieczeniach antykradzieżowych, np. alarmie.

W formularzu możesz także określić swoje oczekiwania względem ubezpieczyciela. Możesz wybrać, czy interesuje Cię tylko obowiązkowe OC, czy chcesz także wykupić któreś z dobrowolnych ubezpieczeń.

Niektóre kalkulatory posiadają również opcję pozostawienia danych kontaktowych. Podając swój adres e-mailowy lub numer telefonu, umożliwiasz ubezpieczycielowi kontakt z Tobą. Dzięki temu będziesz mógł poznać szczegóły interesujących Cię ofert. Być może agenci będą mieli dla Ciebie także atrakcyjne rabaty.

Co po wypełnieniu formularza?

Na podstawie danych, które wpiszesz w formularz kontaktowy, kalkulator OC AC przedstawi Ci listę ofert, które mogą Cię zainteresować. Kolejnym krokiem, jaki powinieneś podjąć, jest ich porównanie i wybór tej opcji, która spełnia Twoje oczekiwania i będzie zapewniała Ci ochronę, jakiej oczekujesz.

Jeśli masz już ubezpieczenie OC, nawet podczas trwającej ochrony możesz kupić ubezpieczenie AC , assistance czy opon u konkurencyjnej firmy ubezpieczeniowej, korzystając z kalkulatora OC AC.