Dane kontaktowe Compensa

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Vienna Insurance Group
Aleje Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa

Większość spraw związanych z obsługą umowy ubezpieczenia załatwisz online!

Rodzaje ubezpieczeń w Compensa

OC

Ubezpieczenie OC oferowane przez Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. gwarantuje ustawową ochronę. Compensa odpowiada do wysokości sumy gwarancyjnej, która wynosi:

  • 5 210 000 euro w przypadku szkód osobowych,
  • 1 050 000 euro w przypadku szkód na mieniu.

Ubezpieczenie OC oferowane przez Compensę zawiera Zieloną Kartę. Compensa zapewnia również możliwość zapłaty w ratach. OC oferowane przez ubezpieczyciela gwarantuje podstawową ochronę wynikającą z ustawy. Ubezpieczony może rozszerzyć zakres ochrony m.in. o assistance, NNW, ubezpieczenie utraty zniżki, ubezpieczenie szyb, ubezpieczenie opon oraz obsługę BLS. Dodanie powyższych klauzul do umowy ubezpieczenia jest dodatkowo płatne.

Więcej
Poznaj cenę
AC

Ubezpieczenie AC proponowane przez Compensę zawiera ochronę w wariancie all risk, co oznacza że autocasco obejmuje swoją ochroną wszelkie zdarzenia, których skutkiem jest utrata, uszkodzenie lub zniszczenie samochodu. Osoba, która kupi jednocześnie OC i AC, może liczyć na dodatkową zniżkę.

Osoba ubezpieczona ma do wyboru kilka wariantów rozliczenia szkody: może zdecydować się na naprawę kosztorysową, serwisową lub skorzystać z naprawy w warsztacie partnerskim.

Ubezpieczenie AC może zostać rozszerzone za dodatkową opłatą o ochronę NNW, assistance, ochronę prawną, ochronę zniżek, ubezpieczenie szyb, ubezpieczenie opon, ubezpieczenie bagażu oraz GAP. W cenie AC ubezpieczony zyskuje natomiast pomoc Assistance w wariancie Baza, jeśli dojdzie do wypadku.

Więcej
Poznaj cenę
Assistance

Ubezpieczenie Assistance obejmuje pomoc ubezpieczyciela, jeśli dojdzie do wypadku, awarii lub kradzieży. Compensa oferuje ubezpieczenie Assistance w dwóch wariantach: Baza i Rozszerzonym. W wariancie Baza ubezpieczony uzyska pomoc w naprawie pojazdu na miejscu zdarzenia oraz holowanie do najbliższego warsztatu.

Wariant Rozszerzony zwiększa ochronę, bowiem ubezpieczony uzyskuje holowanie do miejsca wyboru (w odległości nawet do 1500 km), dostarczenie paliwa na miejsce zdarzenia, specjalistyczną pomoc na autostradzie, pojazd zastępczy maksymalnie do 21 dni, wymianę koła lub naprawę ogumienia oraz usługę Night Driver.

Więcej
Poznaj cenę

3 najlepsze pakiety ubezpieczeń Compensa

Ubezpieczenie AC + NNW
Ubezpieczenie Assistance Wariant Rozszerzony
Ubezpieczenie szyb
Ekspert Mubi

Compensa oferuje ubezpieczenia w podstawowych pakietach, które zapewniają niezbędną ochronę. Klienci poszukujący dodatkowej ochrony mogą dowolnie rozszerzać pakiety podstawowe, decydując się na wybrane klauzule ochronne. Compensa będzie dobrym wyborem dla osób, które wolą kontakt online – za pośrednictwem formularzy udostępnionych przez ubezpieczyciela w szybki sposób załatwisz wiele spraw, np. zgłosisz szkodę. Compensa wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, przy formularzu online zamieściła instrukcje, które ułatwią zgłoszenie szkody.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pytania i odpowiedzi

Jak zgłosić szkodę w Compensa?
Jak złożyć wypowiedzenie OC w Compensa?
PODSUMOWANIE

Plusy i minusy ubezpieczenia w Compensa

Zalety
  • Intuicyjny formularz zgłoszenia szkody online, który podpowiada, jakie informacje i dokumenty należy załączyć. Dzięki takiej konstrukcji proces likwidacji szkody przebiega szybko i sprawnie.

  • Większość spraw związanych z ubezpieczeniem możesz załatwić online.

  • Możliwość likwidacji szkody w systemie BLS.

  • Formuła all risk w ubezpieczeniu AC, czyli ochrona od wszelkich zdarzeń, które powodują utratę, zniszczenie lub uszkodzenie samochodu.

Wady
  • Infolinia nie jest czynna całodobowo. Pomoc konsultanta możesz uzyskać tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC