Dane kontaktowe HDI

Grupa Warta
rondo I. Daszyńskiego 1
00-843 Warszawa

Rodzaje ubezpieczeń w HDI

OC

HDI oferuje ubezpieczenie OC w dwóch wariantach – zwykłym OC oraz Pakiecie Turbo OC. Pierwsza opcja jest wariantem podstawowym, który gwarantuje ustawową ochronę, w ramach której ubezpieczony zyskuje ponadto Zieloną Kartę. W drugiej opcji ubezpieczony uzyskuje dodatkowo usługę Assistance Standard oraz ochronę zniżek przy spowodowaniu szkody do 2000 zł w pierwszym roku ubezpieczenia, jeśli jest nowym klientem.

Co więcej, jeśli podczas trwania umowy ubezpieczenia kierowca nie spowoduje żadnej szkody, przy przedłużaniu umowy na kolejny okres będzie on mógł uzyskać ochronę zniżek bez limitu wartości szkody.

W ramach Pakietu Turbo OC ubezpieczony otrzyma pomoc informacyjną w razie wypadku, dzwoniąc na infolinię HDI. Ponadto ubezpieczyciel zapewni holowanie do 100 km. Wykupując Pakiet Turbo OC, ubezpieczony zyskuje również możliwość rozszerzenia ochrony assistance i dokupienia w atrakcyjnej cenie ubezpieczeń: NNW Bezpieczna Rodzina, HDI Ekstra 2000, HDI Opony czy HDI Szyby.

Więcej
Poznaj cenę
AC

HDI oferuje ubezpieczenie AC w formule all risks, obejmujące ochronę w razie każdego rodzaju ryzyka, m.in. wypadku i kradzieży. Ubezpieczyciel zapewnia wypłatę odszkodowania także w przypadku niewielkich szkód, nieprzekraczających 500 zł. W Pakiecie HDI Autocasco+ ubezpieczony zyskuje możliwość wyboru między kosztorysową i serwisową likwidacją szkody. Ponadto ubezpieczony może rozszerzyć zakres ochrony m.in.

o opcję niepomniejszania sumy ubezpieczenia po wypłacie odszkodowania czy ofertę Ekstra 2000 w przypadku kradzieży pojazdu.

Więcej
Poznaj cenę
Assistance

HDI oferuje ubezpieczenie Assistance w opcji Standard, Złoty, Złoty + oraz Podróżnik 15. Suma ubezpieczenia w opcji Standard wynosi 5000 zł i zapewnia tylko pomoc w holowaniu, jeśli dojdzie do wypadku na terenie Polski. Opcja Złota obejmuje sumę ubezpieczenia o wartości 10 000 zł, a opcja Złoty + sumę ubezpieczenia wynoszącą 20 000 zł. Wybierając powyższe warianty, ubezpieczony zyskuje możliwość wynajęcia samochodu zastępczego,

jeśli dojdzie do kradzieży lub wypadku. Ponadto większy jest zasięg terytorialny, jeśli chodzi o holowanie pojazdu – w opcji Złoty + nie ma limitu kilometrowego w razie holowania na terenie Polski. Ponadto w wariantach Złoty oraz Złoty + ubezpieczony uzyskuje pomoc w porozumiewaniu się z urzędnikami, służbą medyczną czy policją. Osoby, które chcą skorzystać z Assistance w podróży, mogą wykupić wariant Podróżnik 15, który oferuje ochronę przez 15 dni.

Bez względu na wybór wariantu, HDI oferuje pomoc informacyjną, jeśli dojdzie do wypadku. Infolinia HDI jest w tym przypadku czynna przez 24h na dobę.

Więcej
Poznaj cenę

3 najlepsze pakiety ubezpieczeń HDI

OC Pakiet Turbo
Pakiet HDI Autocasco+
HDI Ekstra 2000
Ekspert Mubi

HDI posiada bogatą ofertę w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Ubezpieczenia proponowane są w różnych wariantach, dzięki czemu każdy może dobrać ubezpieczenie na miarę swoich potrzeb. Ubezpieczyciel udostępnia infolinię, która pomoże w razie potrzeby, co więcej, w przypadku konieczności zgłoszenia szkody z assistance, konsultanci są dostępni 24h na dobę. Ubezpieczenie w HDI polecamy osobom, które chcą otrzymać szeroki wachlarz ochrony oraz osobom, które preferują kontakt online. Za pośrednictwem formularzy udostępnionych na stronie ubezpieczyciela możesz załatwić szereg spraw związanych z ubezpieczeniem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pytania i odpowiedzi

Jak zgłosić szkodę w HDI?
Jak złożyć wypowiedzenie OC w HDI?
PODSUMOWANIE

Plusy i minusy ubezpieczenia w HDI

Zalety
  • Możliwość zgłoszenia szkody za pośrednictwem infolinii, która działa od poniedziałku do soboty.

  • Obsługa szkód w formie online.

  • Szeroki wachlarz ofert ubezpieczeń, dzięki któremu każdy jest w stanie wybrać wariant dostosowany do swoich potrzeb.

  • HDI uczestniczy w programie BLS, dzięki czemu możesz w szybki sposób, bez dodatkowego zaangażowania zlikwidować szkodę o niewielkiej wartości.

Wady
  • Infolinia jest czynna 24h na dobę jedynie w zakresie zgłaszania zdarzenia assistance. Pozostałe sprawy możesz załatwić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 lub w sobotę od godziny 8:00 do 16:00.

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC