O nas

Mubi, tanio ubezpieczyć lubi!
U nas kierowcy oszczędzają do 54% na ubezpieczeniu samochodu!

grafika
logotyp

to nawet więcej niż… porównywarka ubezpieczeń

Nasz zespół tworzą eksperci i agenci ubezpieczeniowi, którzy codziennie telefonicznie i mailowo wspierają kierowców w wyborze ubezpieczeń.

Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie samodzielnie przez internet, poradzisz sobie. Formularz z pytaniami jest prosty – to krótka ankieta z intuicyjnymi, rozwijanymi listami odpowiedzi.

Trudno Ci wybrać między kilkoma ofertami? Napisz do nas lub zadzwoń, a wskażemy Ci korzyści, które pomogą w podjęciu optymalnej decyzji.

Dlaczego warto
wybrać Mubi.pl

kilka kliknięć

OC i AC możesz kupić kilkoma kliknięciami

Dołożyliśmy starań żeby porównanie cen ubezpieczeń było proste i szybkie. Ubezpieczenie samochodu możesz kupić nawet w podróży, korzystając ze smartfonu czy tabletu.

zawsze aktualne

Nasze oferty są zawsze aktualne

Dodatkowo, firmy ubezpieczeniowe przyjmują rezygnację z umowy do 30 dni od dnia zakupu ubezpieczenia, więc możesz zmienić zdanie.

Mubi w liczbach

140 zł

Najtańsze OC we wrześniu 2022

689 zł

Średnia cena OC we wrześniu 2022

3 min.

Średni czas kalkulacji

Twoje dane są bezpieczne ?

Informacje, które podajesz w kalkulatorze OC AC Mubi, są strzeżone przed niepowołanymi osobami dzięki solidnej infrastrukturze technicznej, ochronie przesyłanych danych użytkowników i wewnętrznym procedurom.

  • Postępujemy zgodnie z RODO
  • Wspiera nas dział prawny
  • Nasze strony mają certyfikaty SSL
  • Kupując ubezpieczenie przez Mubi, korzystasz z bezpiecznych płatności online

Dołącz już teraz do grona kierowców, którzy oszczędzili dzięki Mubi!

Przejdź do kalkulatora

Rozumiemy, że zakup OC i AC nie należy do wyczekiwanych przez cały rok rozrywek. Ubezpieczanie auta powinno być łatwe i szybkie, dlatego Mubi działa jak najlepszy agent ubezpieczeniowy, dostępny 24/7 bez wychodzenia z domu.

Wystarczy, że podasz kilka informacji mówiących, jakim jesteś kierowcą, np. jak długo masz prawo jazdy. Na bazie odpowiedzi, błyskawicznie otrzymasz i porównasz oferty różnych ubezpieczycieli.

Właśnie tak działa darmowa porównywarka ubezpieczeń Mubi. Dzięki nam każdy kierowca może kupić tanie OC/AC samochodu w kilka minut. Nasi Klienci oszczędzają często nawet kilkaset złotych na samym OC.

PORADNIKI

Porady ekspertów ubezpieczeniowych

Dostarczamy aktualną wiedzę na temat ubezpieczeń samochodowych, ofert OC/AC, zmian cen polis komunikacyjnych i przepisów prawa.

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC