O nas

Mubi, tanio ubezpieczyć lubi!
U nas kierowcy oszczędzają do 54% na ubezpieczeniu samochodu!

logo mubi

to nawet więcej niż… porównywarka ubezpieczeń

Nasz zespół tworzą eksperci i agenci ubezpieczeniowi, którzy codziennie telefonicznie i mailowo wspierają kierowców w wyborze ubezpieczeń.

Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie samodzielnie przez internet, poradzisz sobie. Formularz z pytaniami jest prosty – to krótka ankieta z intuicyjnymi, rozwijanymi listami odpowiedzi.

Trudno Ci wybrać między kilkoma ofertami? Napisz do nas lub zadzwoń, a wskażemy Ci korzyści, które pomogą w podjęciu optymalnej decyzji.

Dlaczego warto
wybrać Mubi.pl

kilka kliknięć

OC i AC możesz kupić kilkoma kliknięciami

Dołożyliśmy starań żeby porównanie cen ubezpieczeń było proste i szybkie. Ubezpieczenie samochodu możesz kupić nawet w podróży, korzystając ze smartfonu czy tabletu.

zawsze aktualne

Nasze oferty są zawsze aktualne

Dodatkowo, firmy ubezpieczeniowe przyjmują rezygnację z umowy do 30 dni od dnia zakupu ubezpieczenia, więc możesz zmienić zdanie.

Mubi w liczbach

140 zł

Najtańsze OC we wrześniu 2022

689 zł

Średnia cena OC we wrześniu 2022

3 min.

Średni czas kalkulacji

Twoje dane są bezpieczne 🔒

Informacje, które podajesz w kalkulatorze OC AC Mubi, są strzeżone przed niepowołanymi osobami dzięki solidnej infrastrukturze technicznej, ochronie przesyłanych danych użytkowników i wewnętrznym procedurom.

  • Postępujemy zgodnie z RODO
  • Wspiera nas dział prawny
  • Nasze strony mają certyfikaty SSL
  • Kupując ubezpieczenie przez Mubi, korzystasz z bezpiecznych płatności online

Dołącz już teraz do grona kierowców, którzy oszczędzili dzięki Mubi!

Przejdź do kalkulatora

Rozumiemy, że zakup OC i AC nie należy do wyczekiwanych przez cały rok rozrywek. Ubezpieczanie auta powinno być łatwe i szybkie, dlatego Mubi działa jak najlepszy agent ubezpieczeniowy, dostępny 24/7 bez wychodzenia z domu.

Wystarczy, że podasz kilka informacji mówiących, jakim jesteś kierowcą, np. jak długo masz prawo jazdy. Na bazie odpowiedzi, błyskawicznie otrzymasz i porównasz oferty różnych ubezpieczycieli.

Właśnie tak działa darmowa porównywarka ubezpieczeń Mubi. Dzięki nam każdy kierowca może kupić tanie OC/AC samochodu w kilka minut. Nasi Klienci oszczędzają często nawet kilkaset złotych na samym OC.

PORADNIKI

Porady ekspertów ubezpieczeniowych

Dostarczamy aktualną wiedzę na temat ubezpieczeń samochodowych, ofert OC/AC, zmian cen polis komunikacyjnych i przepisów prawa.

logo allianz
logo balcia
logo beesafe
logo benefia
logo euroins
logo ergohestia
logo generali
logo interrisk
logo link4
logo mtu
logo proama
logo pzu
logo trasti
logo tuz
logo uniqa
logo wefox
logo wiener
logo ycd