Dane kontaktowe Trasti

TRASTI
Skrytka Envelo 206
00-935 Warszawa

Z ubezpieczycielem można się skontaktować również online za pomocą jednego z dostępnych na stronie internetowej formularzy.

Rodzaje ubezpieczeń w Trasti

OC

Ubezpieczenie OC to obowiązkowa polisa dla wszystkich kierowców. Dzięki niej właściciel samochodu jest chroniony w sytuacji, gdy z jego winy dojdzie do stłuczki lub wypadku – to ubezpieczyciel pokrywa koszty wypłaty odszkodowania dla poszkodowanych.

Ponieważ zakres ochrony i sumy gwarancyjne OC są uregulowane przepisami prawnymi, ubezpieczyciele nie mogą ich zmieniać. Kuszą jednak kierowców cenami polis oraz bezpłatnymi dodatkami. Trasti w ramach OC oferuje darmową Zieloną Kartę, która jest wysyłana klientowi pocztowo na jego wniosek, dlatego chęć jej uzyskania należy zgłosić minimum 14 dni przed terminem wyjazdu zagranicznego.

Dokument ten chroni przed odpowiedzialnością cywilną za szkody wyrządzone przez kierowcę za granicą i jest potrzebny przy wjeździe do Albanii, Azerbejdżanu, Izraela, Macedonii, Maroka, Mołdawii, Tunezji, Turcji i na Ukrainę. Brak Zielonej Karty wiąże się z zakupem ubezpieczenia granicznego, a więc dodatkowymi kosztami.

Więcej
Poznaj cenę
NNW

Suma ubezpieczenia NNW Trasti może wynieść nawet do 200 tys. zł. Ochroną w jej ramach objęte są trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów związane z:

 • ruchem pojazdu,
 • wsiadaniem i wysiadaniem z pojazdu,
 • pożarem lub wybuchem pojazdu,
 • naprawą pojazdu na trasie, jeśli była ona konieczna.
Więcej
Poznaj cenę
Assistance

Trasti zapewnia kompleksową pomoc dla kierowcy w ramach ubezpieczenia assistance po wypadku, awarii lub kradzieży w różnych wariantach. Zakres terytorialny ochrony zależy od rodzaju pojazdu – samochody ciężarowe chronione są w Polsce, samochody osobowe w Europie. Klient sam decyduje o limitach poszczególnych świadczeń. Obowiązuje stała suma ubezpieczenia w wysokości 50 tys. zł na zdarzenie.

 • W podstawowym wariancie assistance Trasti gwarantuje usługę holowania do najbliższego warsztatu wraz z transportem ubezpieczonych lub naprawę na miejscu zdarzenia oraz pomoc serwisową (dostarczenie paliwa, wymiana koła, uruchomienie pojazdu po awarii akumulatora). Ubezpieczyciel pokrywa także koszt wynajmu samochodu zastępczego (do 3 dni), noclegu w hotelu lub kontynuacji podróży innymi środkami transportu.
 • W najszerszym wariancie assistance Trasti zwiększa zakres holowania nawet do 1500 km, a wynajmu samochodu zastępczego aż do 21 dni. W razie potrzeby ubezpieczyciel gwarantuje transport osób, kierowcę zastępczego lub opiekę nad dziećmi.
Więcej
Poznaj cenę

4 najlepsze pakiety ubezpieczeń Trasti

OC + NNW Trasti
OC + Pomoc w podróży – Awaria lub wypadek
OC + Holowanie po wypadku
OC + Wymiana lub naprawa koła
Ekspert Mubi

Jedną z zalet Trasti jest nowoczesny proces oceny ryzyka. Korzystając z baz Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego oraz Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców, towarzystwo pobiera niezbędne do kalkulacji dane w czasie rzeczywistym, uzupełniając je narzędziami, które pozwalają przygotować ofertę ubezpieczeniową dopasowaną do konkretnego pojazdu i kierowcy w kilka sekund.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pytania i odpowiedzi

Jak zgłosić szkodę z ubezpieczenia Trasti?
Jak złożyć wypowiedzenie OC Trasti?
PODSUMOWANIE

Plusy i minusy ubezpieczenia w Trasti

Zalety
 • Integracja z bazami danych UFG i CEPiK umożliwiająca zbieranie informacji w czasie rzeczywistym i szybkie przeprowadzenie kalkulacji składki ubezpieczeniowej.

 • Możliwość płatności za polisę w miesięcznych ratach i abonamencie.

 • Bezpłatna Zielona Karta dodawana do OC.

 • Kilka wariantów assistance i możliwość modyfikowania limitów świadczeń przez klienta.

 • Pomoc assistance 24/7 w razie awarii, wypadku lub kradzieży pojazdu.

 • Brak limitu zdarzeń w usłudze holowania pojazdu.

 • Wysokie sumy ubezpieczeń NNW, nawet do 200 tys. zł.

 • Łatwe zgłaszanie szkody przez formularz online.

 • Obsługa polisy przez internet – klient może np. zgłosić sprzedaż pojazdu lub zmianę danych osobowych.

 • Zniżki dla bezszkodowych kierowców.

Wady
 • Telefoniczny kontakt z ubezpieczycielem jest możliwy tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. W weekend Trasti umożliwia zgłoszenie szkody i obsługę polisy wyłącznie online.

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC