Ubezpieczenia Beesafe

beesafe logo
Porównaj z innymi ubezpieczycielami

Beesafe jest nowym dystrybutorem produktów oferowanych przez TU Compensa, będącej częścią Grupy Vienna Insurance Group. Marka pojawiła się na polskim rynku w październiku 2020 roku. Stawia na wykorzystanie nowoczesnych możliwości technicznych w komunikacji i obsłudze klienta. Ubezpieczenia znajdujące się w ofercie tej firmy można nabyć zatem tylko online, korzystając z kalkulatora ubezpieczeń na stronie firmy lub na mubi.pl.

Marka Beesafe oferuje szereg ubezpieczeń komunikacyjnych: od obowiązkowego OC właścicieli pojazdów mechanicznych, przez autocasco, assistance, NNW, po ubezpieczenie szyb czy bagażu. W ofercie posiada również tzw. ubezpieczenia miejskie, przygotowane z myślą o rowerzystach, motocyklistach, ale także użytkownikach popularnych ostatnio hulajnóg, segwayów oraz deskorolek.

Więcej

Dane kontaktowe Beesafe

Beesafe Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa

Beesafe udostępnia również formularz kontaktowy, za pomocą którego można przedstawić swój problem, podając imię i nazwisko, adres e-mail oraz telefon, a następnie nakreślając sprawę.

Rodzaje ubezpieczeń w Beesafe

OC

Kierowcy, którzy decydują się na zakup ubezpieczenia OC w Beesafe, zwykle mogą liczyć także na atrakcyjne dodatki w postaci:

 • ubezpieczenia NNW kierowcy i pasażera, w ramach którego poszkodowany otrzyma rekompensatę za doznane w wypadku komunikacyjnym uszczerbek na zdrowiu, a także będzie mógł liczyć na pokrycie kosztów leczenia ze strony ubezpieczyciela,
 • ubezpieczenia szyb,
 • ubezpieczenie assistance Pomoc w drodze, które zapewni usługę naprawy auta w miejscu zdarzenia (jeśli nie będzie ona kosztowała więcej niż 500 zł), holowania pojazdu do warsztatu, dostarczenia paliwa, wymiany koła lub naprawy ogumienia oraz udzielenie niezbędnych informacji.
Więcej
AC

Autocasco od Beesafe można nabyć w wariancie mini lub w wersji all risks.

Oprócz ochrony oferowanej w ramach tej polisy możliwe jest także dokupienie usług skoncentrowanych na poszczególnych elementach pojazdu i jego wyposażenia, np. ubezpieczenia szyb, opon, akumulatora, bagażu. Możesz także rozszerzyć pakiet o usługę Wygodnego kierowcy.

Więcej
Assistance

Beesafe oferuje ubezpieczenie assistance – Pomoc w drodze w trzech wariantach: basic, standard oraz premium).

W zależności od wybranej opcji, jako posiadacz takiego assistance możesz liczyć m.in. na:

 • naprawę pojazdu w miejscu zdarzenia,
 • holowanie samochodu,
 • dostarczenie paliwa,
 • transport ubezpieczonych osób do warsztatu, w którym pojazd zostanie naprawiony,
 • uruchomienie silnika po rozładowaniu akumulatora,
 • otwarcie pojazdu, np. po zatrzaśnięciu kluczyków,
 • organizację noclegu lub wynajem pojazdu zastępczego, aby umożliwić ubezpieczonym kontynuację podróży.
Więcej

Przykładowe oferty ubezpieczeń Beesafe

Bee Hybrid
 • Obowiązkowe ubezpieczenie OC.

 • Autocasco z likwidacją szkody w jednym z warsztatów partnerskich. W ramach AC Beesafe oferuje obsługę door to door, a w niej samochód zastępczy na czas naprawy.

 • Ubezpieczenie NNW, które działa zarówno w razie uszczerbku na zdrowiu kierowcy, jak i pasażera.

 • Ubezpieczenie assistance w wersji standard, w ramach którego po wypadku lub awarii otrzymasz usługę naprawy auta na miejscu zdarzenia, holowanie samochodu do 200 km oraz opłacenie kontynuacji podróży (pokrycie kosztów 2 noclegów lub wynajmu samochodu zastępczego na 7 dni).

 • Możliwość skorzystania z bezpośredniej likwidacji szkody, czyli zgłoszenia roszczenia w Beesafe. Firma wypłaci odszkodowanie, a także opłaci holowanie, parking, potrzebne badania techniczne, wynajem samochodu zastępczego maksymalnie do łącznej kwoty 25 000 zł.

Przejdź do porównywarki
Bee Drive
 • Obowiązkowe ubezpieczenie OC.

 • Ubezpieczenie NNW, które działa zarówno w razie uszczerbku na zdrowiu kierowcy, jak i pasażera.

Przejdź do porównywarki
Bee Turbo
 • Obowiązkowe ubezpieczenie OC.

 • Ubezpieczenie NNW, które działa zarówno w razie uszczerbku na zdrowiu kierowcy, jak i pasażera.

 • Autocasco z likwidacją szkody w ASO. Możesz wybrać, w której z Autoryzowanych Stacji Obsługi zostanie wykonana naprawa Twojego pojazdu lub w innym, wybranym przez Ciebie warsztacie.

 • Ubezpieczenie assistance premium umożliwi skorzystanie z pomocy Beesafe po wypadku lub awarii. W jego ramach otrzymasz usługę naprawy w miejscu zdarzenia, holowania do 1000 km oraz opłacenie kontynuacji podróży (Beesafe zapłaci za 4 noclegi lub wynajem auta zastępczego na 14 dni).

 • Możliwość skorzystania z bezpośredniej likwidacji szkody, czyli zgłoszenia roszczenia w Beesafe. Firma wypłaci odszkodowanie, a także opłaci holowanie, parking, potrzebne badania techniczne, wynajem samochodu zastępczego maksymalnie do łącznej kwoty 25 000 zł.

Przejdź do porównywarki

Klienci i ekspert oceniają ubezpieczenia Beesafe

Ekspert Mubi

Beesafe stawia na wygodę klientów. Widać to przede wszystkim w tym, że wszelkie czynności związane z korzystaniem z ubezpieczenia oraz z obsługą polisy odbywają się telefonicznie lub online. Dodatkowo marka stosuje wiele udogodnień, aby maksymalnie skrócić i uprościć procedury, np. daje możliwość skorzystania z bezpośredniej likwidacji szkody lub oferuje zastosowanie uproszczonej likwidacji szkody w niektórych przypadkach.

Andrzej z Oławy

Kierowca BMW skasował tył mojego samochodu, bo nie zauważył, że zwalniam. Dzięki BLS nie musiałem kontaktować się z jego ubezpieczycielem, a odszkodowanie otrzymałem od Beesafe, z którym mam podpisaną umowę ubezpieczeniową

Karolina ze Szczyrku

Właśnie kupiłam ubezpieczenie od Beesafe. Otrzymałam w pakiecie wszystko to, czego potrzebowałam, a mimo to nie zapłaciłam dużo. Polecam.

Robert z Zielonej Góry

Po stłuczce skontaktowałem się z Beesafe telefonicznie i jestem bardzo zadowolony z obsługi. Informacje o potrzebnych dokumentach dostałem na maila, a papiery mogłem wysłać w formie skanów. Szybka i miła obsługa na plus.

Konrad z Nowego Targu

Po dłuższym postoju samochód nie chciał zapalić. Dzięki assistance akumulator ubezpieczyciel zorganizował pomoc. Samochód został odholowany do mechanika i naprawiony na koszt ubezpieczyciela.

Średnia ocena Beesafe:
4,673 oceny

Korzystałeś z Beesafe? Oceń:

34,67
Loading...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pytania i odpowiedzi

Jak zgłosić szkodę w Beesafe?

Beesafe umożliwia zgłoszenie szkody w ramach ubezpieczenia samochodowego telefonicznie. Możesz to zrobić, dzwoniąc pod numer: 500 96 56 26. Jeśli chcesz, żeby to konsultant firmy zadzwonił do Ciebie, możesz zostawić swój numer na stronie Beesafe, w zakładce Zgłoś szkodę. Ubezpieczyciel może potrzebować więcej dokumentów, aby wycenić straty i wypłacić Ci odszkodowanie lub przystąpić do organizacji naprawy i udzielania potrzebnych Ci świadczeń. Wówczas wystarczy, że prześlesz skany dokumentów w odpowiedzi na otrzymaną od Beesafe wiadomość mailową.

Beesafe oferuje także bezpośrednią likwidację szkody. Jeśli ucierpiałeś z czyjejś winy i chciałbyś uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy, nie musisz kontaktować się z ubezpieczycielem winnego uczestnika ruchu drogowego. Możesz zgłosić szkodę w Beesafe. Wówczas to Twoja firma ubezpieczeniowa wypłaci należne Ci pieniądze.

PODSUMOWANIE

Plusy i minusy ubezpieczenia w Beesafe

Zalety
 • Możliwość bezpośredniej likwidacji szkody.

 • Kontakt z Beesafe odbywa się online i telefonicznie.

 • Beesafe posiada bogatą ofertę oraz ubezpieczenia (zwłaszcza AC i assistance) w kilku wariantach. Kierowcy mogą zatem dostosować zakres usług do własnych preferencji.

 • Beesafe daje możliwość dokupienia dodatkowych rodzajów ubezpieczeń do zakupionej wcześniej polisy, która już obowiązuje.

 • Beesafe umożliwia skorzystanie z modelu uproszczonej likwidacji szkody w pewnych sytuacjach.

 • Szkodę można zgłosić w Beesafe niemal w dowolnym momencie. Firma nie określa maksymalnego terminu na rejestrację zdarzenia i przedstawienie roszczeń.

 • Po szkodzie całkowitej ubezpieczony otrzyma 100% wartości auta sprzed wypadku, a partnerzy ubezpieczyciela zajmą się sprzedażą wraku.

Wady
 • Brak stacjonarnych oddziałów ubezpieczyciela.