Dane kontaktowe Proama

Proama
ul. Senatorska 18
00-082 Warszawa

Zostaw numer telefonu na stronie Proama, aby zamówić rozmowę z konsultantem.

Rodzaje ubezpieczeń w Proama

OC

Po 6 latach bezszkodowej jazdy możesz otrzymać nawet 70% zniżki na ubezpieczenie OC samochodu w Proama. Jeśli do tej pory inna firma ubezpieczeniowa dawała Ci maksymalnie 60% zniżki, OC w Proamie możesz dostać aż 70% taniej.

To jedna z najlepszych ofert na rynku. Ponadto z ubezpieczeniem OC dostajesz w pakiecie Zieloną Kartę (możesz ją zamówić pod numerem 815 815 815, najlepiej minimum 14 dni przed wyjazdem) oraz pomoc Osobistego Doradcy. Składkę OC komunikacyjnego możesz opłacić w 2 ratach.

Więcej
Poznaj cenę
AC

W Proamie kupisz ubezpieczenie AC w pakiecie z obowiązkowym OC. Ubezpieczenie Autocasco Proama jest sprzedawane w wariancie mini, czyli daje ochronę na wypadek uszkodzenia i zniszczenia pojazdu oraz jego wyposażenia na skutek działania żywiołów i zwierząt, a także w przypadku kradzieży.

Ochrona AC Mini od Proamy obejmuje ochroną zdarzenia, które miały miejsce na terytorium Polski. Ubezpieczenie można zawrzeć w wariantach: AC Mini ASO, AC Mini Warsztat i AC Mini Kosztorys. Wariant z naprawą w autoryzowanym serwisie dostępny jest dla pojazdów, które nie mają więcej niż 10 lat. Natomiast dwa pozostałe dla pojazdów w wieku od 5 do 15 lat.
Jeśli w umowie nie stwierdzono inaczej, maksymalna suma ubezpieczenia pojazdu na dzień zawarcia umowy nie może przekroczyć 150 000 zł.

Więcej
Poznaj cenę
Assistance

Proama oferuje 2 warianty ubezpieczenia assistance, które działają na terytorium Polski. Obie ochrony oferują pomoc w postaci serwisu informacyjnego, próby naprawy na miejscu zdarzenia, holowania pojazdu po wypadku. Dodatkowy, plusem jest assistance rowerowy.

Assistance Wypadkowy z sumą ubezpieczenia w wysokości 2 000 zł. Oferowana dla samochodów bez ograniczeń wiekowych. Ta opcja obejmuje serwis informacyjny, próbę naprawy pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie po wypadku pojazdu osoby ubezpieczonej i osoby poszkodowanej. Dodatkowo w ramach pomocy ubezpieczony może otrzymać pojazd zastępczy po wypadku lub kradzieży do 3 dni.

Midi Assistance z sumą ubezpieczenia w wysokości 4 000 zł, w pakiecie z OC Proama lub Autocasco Proama. To opcja dla pojazdów w każdym wieku, która zadziała w przypadku wypadku, kradzieży lub awarii pojazdu. Limit holowania i transport do 200 km. Dodatkowo assistance Midi zapewnia pomoc w razie zgubienia lub zatrzaśnięcia kluczyków, wsparcie w przypadku uszkodzenia ogumienia i rozładowania akumulatora (bądź baterii), dostarczenie paliwa i pojazd zastępczy do 5 dni.

Więcej
Poznaj cenę

6 najlepszych pakietów Proama

OC + AC Mini Warsztat Proama
OC + AC Mini ASO + Autoszyby
OC + Zielona Karta + Assistance Wypadkowy
OC + Midi Assistance
OC + NNW w Pojeździe i poza Pojazdem
Ekspert Mubi

Proama oferuje klientom pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych, dzięki którym każdy właściciel pojazdu może liczyć na finansową ochronę i pomoc zarówno w sytuacji, w której jest sprawcą szkody, jak i poszkodowanym. Do korzystania z pakietów ubezpieczeń zachęcają zniżki na składki i inne korzyści, np. brak ograniczenia wiekowego dla aut. Proama przyznaje największe na rynku zniżki na OC i AC.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pytania i odpowiedzi

Jak zgłosić szkodę w Proama?
Jak złożyć wypowiedzenie umowy OC w Proama?
PODSUMOWANIE

Plusy i minusy ubezpieczenia w Proama

Zalety
  • Do 70% zniżki na ubezpieczenia komunikacyjne dla bezszkodowych kierowców.

  • Autocasco jest dostępne w formule mini, która jest tańsze, ale pozwala dopasować warunki ochrony do potrzeb właściciela pojazdu.

  • Razem z OC samochodu można kupić NNW komunikacyjne i domowe.

  • NNW w Pojeździe i poza Pojazdem Proama ma wysoką sumę ubezpieczenia – do 30 000 zł na jedną ubezpieczoną osobę.

  • Zielona Karta w cenie pakietu z OC.

  • Po 4 latach bezszkodowej jazdy właściciel pojazdu może otrzymać 70% zniżki na autocasco.

  • Proama ma jedną z najdokładniejszych instrukcji zgłoszenia szkody i podaje liczne wskazówki, dzięki którym klient może przyspieszyć wypłatę odszkodowania.

Wady
  • Ubezpieczenia działają wyłącznie w Polsce.

  • Telefoniczna obsługa polisy jest możliwa tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC