Dane kontaktowe Generali

Generali T.U. S.A.
ul. Senatorska 18
00-082 Warszawa

Tutaj możesz zamówić bezpłatną rozmowę, jeśli masz pytania o ubezpieczenia Generali przed podpisaniem umowy lub chcesz coś zmienić w aktualnej umowie ubezpieczenia.

Rodzaje ubezpieczeń w Generali

OC

Dzięki ubezpieczeniu OC posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody osobom trzecim spowodowane podczas poruszania się ubezpieczonym pojazdem zapłaci Generali – dotyczy szkód na osobach i materialnych. Przy zakupie OC w Generali otrzymuje się za darmo Zieloną Kartę oraz dodatkowe zniżki na inne ubezpieczenia i produkty Generali, a także rabaty u partnerów ubezpieczyciela.

Klienci, którzy korzystają z ubezpieczenia OC w Generali, mogą otrzymać dodatkowe zniżki na inne produkty tego ubezpieczyciela, np. na zakup ubezpieczenia turystycznego “Generali, z myślą o podróży” z rabatem w wysokości 10%.

Więcej
Poznaj cenę
AC

Jeśli wskutek kolizji jedyną szkodą będzie pęknięcie lub inne uszkodzenie szyby czołowej, bocznej lub tylnej, które zgłosisz z dodatkowego ubezpieczenia Autoszyby, Generali odstąpi od obniżenia Twoich zniżek na autocasco w kolejnym roku ubezpieczenia. AC Generali możesz opłacać w dwóch ratach, jeśli zawierasz umowę na 12 miesięcy.

Atutem tej oferty jest bardzo szeroki zakres ochrony. Ubezpieczyciel proponuje AC w wariancie All Risk, co oznacza, że Generali odpowiada finansowo za wszystkie zdarzenia, które nie zostały wykluczone w umowie.
Generali nie wymaga instalowania zabezpieczeń przeciwkradzieżowych w przypadku ubezpieczenia motocykla, ciągnika, przyczepy rolnej, przyczepy kempingowej, naczep i innych przyczep. Atutem ubezpieczenia jest również brak udziału własnego.
Więcej

Więcej
Poznaj cenę
Assistance

Generali daje do wyboru 4 warianty ubezpieczenia Auto Assistance: Standard, Komfort, Komfort Plus i Lux przy czym wyłącznie Auto Assistance Komfort Plus można kupić bez jednoczesnego zawierania umowy OC lub AC.

Jeśli wybierzesz Assistance Komfort Plus, oprócz takich podstawowych usług, jak holowanie czy zorganizowanie kierowcy zastępczego, Generali zapewni transport pojazdu poszkodowanego, zakwaterowanie Cię w hotelu na maksymalnie 3 doby po kradzieży pojazdu lub na czas jego naprawy i zorganizowanie kontynuacji podróży w razie kradzieży pojazdu (może to być publiczna komunikacja).

Assistance Lux jest rozszerzeniem wariantu Komfort Plus. Dzięki opcji Lux możesz skorzystać z np. holowania bez limitu kilometrów do wskazanego miejsca. Najszerszy wariant Assistance Lux to usługi takie, jak np. wynajęcie pojazdu zastępczego nawet na 10 dni, kontynuacja podróży w razie unieruchomienia pojazdu lub jego kradzieży, pomoc tłumacza mówiącego w języku angielskim, usługi concierge, holowanie ubezpieczonego pojazdu i pojazdu osoby poszkodowanej, zakwaterowanie na maksymalnie 5 dób w hotelu, jeśli zdarzenia wydarzyło się minimum 100 km od miejsca zamieszkania osoby ubezpieczonej.
Więcej
Poznaj cenę

6 najlepszych pakietów Generali

OC + NNW Kierowcy
OC + Autocasco + NNW w Pojeździe
Auto Assistance Komfort Plus
OC + Autocasco
OC + Autocasco + Auto Assistance Lux
OC + Autocasco + Autoszyby
Ekspert Mubi

Ubezpieczeniami Generali powinny zainteresować się osoby, którym zależy zarówno na wszechstronnym ubezpieczeniu samochodów, siebie i pasażerów, jak i dodatkowych profitach. Generali bogaty wachlarz zniżek. Klienci Generali mogą korzystać z ochrony ubezpieczeniowej, a przy tym dostawać zniżki na paliwo, usługi w myjniach samochodowych, warsztatach, a także rabaty na zakup akcesoriów samochodowych. Tak więc – zniżka na OC Generali to dopiero początek oszczędności.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pytania i odpowiedzi

Jak zgłosić szkodę w Generali?
Jak wysłać wypowiedzenie OC do Generali?
PODSUMOWANIE

Plusy i minusy ubezpieczenia w Generali

Zalety
  • Nawet 20% zniżki dla osób kupujących pierwsze autocasco.

  • Dzięki ubezpieczeniu Autoszyby Generali z sumą ubezpieczenia do 6000 zł możesz chronić zniżki na AC. Zgłaszając szkodę wyłącznie z ubezpieczenia Autoszyby, nie tracisz zniżek na zakup autocasco w kolejnym roku ubezpieczeniowym.

  • Program rabatowy ze zniżkami na zakup paliwa, bagażników i fotelików samochodowych, przeglądy i naprawy mechaniczne, części samochodowe i rozmaite usługi, np. myjnię.

  • Auto Assistance Generali jest dostępne w 3 wariantach, przy czym wariant Auto Assistance Komfort Plus można kupić krótkoterminowo bez jednoczesnego zawierania umowy OC lub AC.

  • Klienci Generali mają swobodę w określaniu np. sum niektórych ubezpieczeń dodatkowych.

  • Generali ubezpiecza rzeczy osobiste, które kierowcy i pasażerowie często pozostawiają w samochodzie, zarówno portfele, jak i laptopy. Możesz otrzymać ubezpieczenie mienia jako premię przyznawaną za trwającą minimum 12 miesięcy umowę OC Generali i bezszkodową jazdę w tym czasie.

Wady
  • Telefoniczna rejestracja szkód działa tylko w dni robocze od 8:00 do 18:00.

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC