Dane kontaktowe You Can Drive

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń
ERGO Hestia SA

ul. Hestii 1
81-731 Sopot

Aby skontaktować się z You Can Drive, wybierz właściwy formularz online.

Rodzaje ubezpieczeń w You Can Drive

OC

Co może Cię przekonać do ubezpieczenia OC w You Can Drive oprócz niskiej ceny? To oferta przeznaczona dla ludzi poniżej 30. roku życia, którym inne firmy ubezpieczeniowe narzucają wysokie składki ze względu na statystyki wypadków.
You Can Drive bierze pod uwagę możliwości finansowe młodych osób, które często zarabiają niewiele poza studiami, dlatego w ofercie dostępne są ubezpieczenia w wersji mini – autocasco i assistance.

ERGO Hestia mówi, że młodzi klienci You Can Drive nie przepłacają za ubezpieczenia i nie muszą prosić doświadczonego kierowcy o zostanie współwłaścicielem samochodu. Jesteś w kwiecie wieku, ale nie możesz tego powiedzieć o swoim samochodzie z drugiej ręki? W You Can Drive nie ma limitu wieku ubezpieczanych pojazdów.

Więcej
Poznaj cenę
AC

Ubezpieczenie AC rozszerzone w You Can Drive obejmuje szkody częściowe i szkodę całkowitą. Klient może wybrać różne sposoby rozliczenia szkody: kosztorysowy, ASO lub w Sieci Partnerskiej ubezpieczyciela. Minimalna wartość szkody częściowej, za jaką firma ubezpieczeniowa wypłaci odszkodowanie, wynosi 500 zł brutto. Z autocasco rozszerzonym możesz liczyć na odszkodowanie z You Can Drive za szkodę powstałą w Europie, Algierii, Maroku,

Tunezji, Izraelu, Iranie. Wyjątkiem są szkody powstałe w Mołdawii, Rosji, na Ukrainie i Białorusi, gdzie obowiązuje udział własny w wysokości 1000 zł.

Ubezpieczenie autocasco w You Can Drive jest dostępne w kilku wariantach: AC Mini, AC Uszkodzenie i Kradzież, AC Kradzież i AC Żywioły. Główna różnica między wariantami tkwi w rodzaju szkód: AC Mini nie obejmuje szkód częściowych, a tylko szkodę całkowitą, powstałą wskutek m.in.:

 • zderzenia się pojazdów;
 • zderzenia się pojazdu z osobami, zwierzętami i przedmiotami z zewnątrz;
 • wandalizmu;
 • nagłego działania sił przyrody, czynników termicznych i chemicznych z zewnątrz;
 • kradzieży.

Poza tym AC Mini obowiązuje tylko w Polsce i chroni jedynie na wypadek szkody całkowitej.

Więcej
Poznaj cenę
Assistance

Ubezpieczenie assistance w You Can Drive jest dostępne w wariancie podstawowym (po wypadku oraz po wypadku i awarii) i rozszerzonym. Wariant podstawowy nie obejmuje kradzieży pojazdu i jego części oraz ma węższy zakres usług w porównaniu do wariantu rozszerzonego. Obowiązuje tylko w Polsce. Z drugiej strony – ta podstawowa ochrona wystarczy osobom, które nie wyjeżdżają daleko samochodem, a chcą płacić niewielką składkę za dodatkowe opcje.

Dzięki podstawowemu assistance możesz liczyć na usprawnienie pojazdu na miejscu, jedno holowanie pojazdu do 100 km (Assistance po wypadku) lub do 150 km (Assistance po wypadku i awarii w Polsce), dowóz paliwa, pomoc na infolinii. Ubezpieczenie assistance w wariancie rozszerzonym zapewnia dodatkowo:

 • ochronę w Europie,
 • pojazd zastępczy na maksymalnie 5 dni,
 • holowanie do 500 km,
 • kontynuację podróży do 100 km,
 • zakwaterowanie w hotelu do 2 dni,
 • odbiór i dostarczenie pojazdu,
 • zmiennika kierowcy.
Więcej
Poznaj cenę

Przykładowe oferty ubezpieczeń komunikacyjnych You Can Drive

AC Uszkodzenie i Kradzież
AC Mini
Ubezpieczenie opon
Ubezpieczenie szyb
Ubezpieczenie assistance po wypadku i awarii za granicą
NNW kierowcy i pasażera
Ekspert Mubi

You Can Drive to marka ubezpieczeniowa dla młodych osób. Jeśli masz mniej niż 30 lat, dopiero co zrobione prawo jazdy, krótką historię ubezpieczeniową albo dopiero po raz pierwszy chcesz ubezpieczyć auto – You Can Drive jest dla Ciebie. W dogodnej ofercie znajdziesz AC, assistance i inne ubezpieczenia dodatkowe w różnych wariantach, dzięki którym zaoszczędzisz na składce.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pytania i odpowiedzi

Jak zgłosić szkodę w You Can Drive?
Jak złożyć wypowiedzenie OC w You Can Drive?
PODSUMOWANIE

Plusy i minusy ubezpieczenia w You Can Drive

Zalety
 • Obsługa osób niesłyszących za pośrednictwem tłumacza PJM i SJM.

 • Ubezpieczenia przeznaczone dla młodych kierowców poniżej 30. roku życia.

 • Różne warianty ubezpieczenia autocasco i assistance, dzięki czemu można wybrać tańszy wariant.

 • Bogata oferta ubezpieczeń dodatkowych, np. ubezpieczenie szyb i opon.

 • Konkurencyjne stawki, nawet jeśli młody kierowca nie ma doświadczonego współwłaściciela auta ze zniżkami.

 • Samoobsługa online. Zamiast czekać na połączenie z konsultantem, możesz szybko wypełnić formularz online i wysłać np. zgłoszenie szkody.

Wady
 • Ograniczenie wiekowe dla ubezpieczonych, nawet jeśli 34-latek zrobił niedawno prawo jazdy i po raz pierwszy ubezpiecza samochód, nie skorzysta z oferty You Can Drive.

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC