Dane kontaktowe Euroins

EINS Polska Sp. z o.o.
Ul. Puławska 543
02-844 Warszawa

Ubezpieczyciel zachęca również do zgłaszania szkód za pośrednictwem formularza kontaktowego, który jest dostępny na stronie ubezpieczyciela, w zakładce Kontakt.

Rodzaje ubezpieczeń w Euroins

OC

Euroins oferuje polskim kierowcom ubezpieczenie OC, którego posiadanie jest obowiązkiem każdego właściciela pojazdu mechanicznego. Polisa OC chroni odpowiedzialność cywilną kierowcy w sytuacji, w której spowoduje on szkodę na osobie lub mieniu osób trzecich.

Wówczas odszkodowanie pokrzywdzonym wypłaca towarzystwo ubezpieczeniowe w imieniu ubezpieczonego sprawcy szkody.
Firma Euroins daje swoim klientom możliwość nabycia Zielonej Karty, która zapewnia ochronę ubezpieczeniową w razie szkód spowodowanych za granicą. Zieloną Kartę można zamówić online, poprzez formularz na stronie ubezpieczyciela.

Więcej
Poznaj cenę
AC

Ubezpieczenie AC w Euroins jest dostępne dla posiadaczy ubezpieczenia OC w tym samym towarzystwie. Oferta autocasco jest kierowana do właścicieli samochodów osobowych zarejestrowanych w Polsce. Ochroną ubezpieczeniową jest objęty zarówno pojazd, jak i jego wyposażenie.

Działa w przypadku uszkodzenia, szkody całkowitej i kradzieży na terenie Polski i Europy.

Kierowca może zmodyfikować zasady działania autocasco według własnych potrzeb i preferencji. Euroins umożliwia zniesienie lub wprowadzenie udziału własnego, ustalenie stałej sumy ubezpieczenia, zniesienie sumy redukcyjnej i ustalenie, czy pojazd będzie ubezpieczony z uwzględnieniem wartości netto, czy brutto.

Więcej
Poznaj cenę
Assistance

Euroins przygotowało dla kierowców dwa rodzaje assistance: Pomoc na drodze oraz Organizacja naprawy pojazdu. Obie wersje są przeznaczone dla właścicieli samochodów osobowych i ciężarowych o DMC do 3,5 t. Warunkiem zakupu assistance jest posiadanie ubezpieczenia OC w tym samym towarzystwie.

Assistance – Pomoc na drodze działa zarówno po wypadku, jak i po awarii i kradzieży pojazdu. Zapewnia naprawę na miejscu zdarzenia lub holowanie do warsztatu, a także szereg innych usług, których dostępność jest zależna od wybranego wariantu.
Assistance – Organizacja naprawy zapewnia wsparcie po wypadku i odzyskaniu skradzionego pojazdu. Zadaniem tego ubezpieczenia jest zapewnienie naprawy samochodu w Sieci Partnerskiej Euroins.

Więcej
Poznaj cenę

5 najlepszych pakietów ubezpieczeń Euroins

Assistance – Pomoc na drodze w wariancie Podstawowym
Assistance – Pomoc na drodze w wariancie Rozszerzonym Polska
Assistance – Pomoc na drodze w wariancie Rozszerzonym Europa
Assistance – Pomoc na drodze w wariancie Maksymalnym
Assistance – Pomoc na drodze w wariancie Maksymalnym PLUS
Ekspert Mubi

Klienci Euroins mogą dopełnić wielu formalności przez internet, korzystając z jednego z kilku formularzy zgłoszeniowych, dostępnych na stronie ubezpieczyciela. Online można złożyć wniosek o wydanie Zielonej Karty, wypowiedzieć umowę, zgłosić szkodę, zgłosić sprzedaż lub nabycie pojazdu, zgłosić zmiany w polisie i wiele innych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pytania i odpowiedzi

Jak zgłosić szkodę w Euroins?
Jak złożyć wypowiedzenie OC w Euroins?
PODSUMOWANIE

Plusy i minusy ubezpieczenia w Euroins

Zalety
  • Centrum Alarmowe dla osób zgłaszających szkody w ramach Assistance – Pomoc na drodze jest dostępne całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

  • Kierowca może wybrać jeden z sześciu wariantów ubezpieczenia assistance i dopasować polisę do własnych preferencji.

  • Wniosek o wydanie Zielonej Karty w Euroins można złożyć online, korzystając z formularza zgłoszeniowego.

  • Po zgłoszeniu szkody poprzez formularz przedstawiciel ubezpieczyciela oddzwoni do zgłaszającego.

Wady
  • Infolinia w sprawach obsługi polisy innych niż zgłoszenie szkody z Assistance jest dostępna tylko od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC