Dane kontaktowe Gefion

Polins Sp. z o. o.
ul. Gabriela Narutowicza 18,
99-320 Żychlin

Rodzaje ubezpieczeń w Gefion

OC

W pakiecie z ubezpieczeniem OC Gefion dostaniesz gratis ubezpieczenie Assistance Autopomoc. Dzięki niemu ubezpieczyciel zapewni Ci holowanie z miejsca wypadku do najbliższego warsztatu, garażu, miejsca zamieszkania, na parking.

W Gefion otrzymasz także Zieloną Kartę na minimum 15 dni i maksymalnie do końca umowy ubezpieczenia OC. Zielona Karta jest obowiązkowa w niektórych krajach – dlaczego musisz ją mieć i ile zapłacisz za ubezpieczenie graniczne bez Zielonej Karty? Przeczytaj tutaj.

Więcej
Poznaj cenę
AC

BRAK OFERT

Poznaj cenę
Assistance

Ubezpieczenie Assistance Autopomoc jest dostępne wraz z OC Gefion. W ramach ubezpieczenia Autopomoc możesz skorzystać z usługi holowania pojazdu do najbliższego zakładu naprawczego, garażu, miejsca zamieszkania, na parking.

Limit holowania wynosi 100 km od lokalizacji wypadku w Polsce. Gefion podkreśla w OWU AUTOPOMOC, że nie udziela pomocy w sytuacji, w której przyczyną unieruchomienia pojazdu są np. zatrzaśnięte w aucie kluczyki.

Więcej
Poznaj cenę

3 najlepsze oferty ubezpieczeń Gefion

OC
OC + Assistance Autopomoc
OC + Assistance Autopomoc + NNW
Ekspert Mubi

Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych Gefion jest dla osób, którym wystarczy standardowa ochrona. Wraz z OC każdy klient Gefion otrzyma darmowe ubezpieczenie Assistance AUTOPOMOC. Osoby zainteresowane ubezpieczeniem NNW mają możliwość wyboru sumy ubezpieczenia w wysokości od 5 do 50 000 zł.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pytania i odpowiedzi

Jak zgłosić szkodę z ubezpieczenia Gefion?
Jak złożyć wypowiedzenie OC w Gefion?
PODSUMOWANIE

Plusy i minusy ubezpieczenia w Gefion

Zalety
  • Gratis: ubezpieczenie Assistance Autopomoc do ubezpieczenia OC.

  • Możliwość zgłoszenia szkody, złożenia wypowiedzenia OC i wysłania informacji o sprzedaży pojazdu za pomocą formularza online.

  • Dodano: Szeroki zakres ochrony w ramach NNW. Oprócz odszkodowania za trwały uszczerbek na zdrowiu i śmierć ubezpieczeni mogą liczyć na m.in. zwrot kosztów protez i środków ortopedycznych, przeszkolenie zawodowe inwalidów, zasiłek dzienny, świadczenie szpitalne.

  • Składkę ubezpieczenia Gefion można rozłożyć na raty.

Wady
  • Wąska oferta ubezpieczeń komunikacyjnych

  • Aktualnie Gefion nie zawiera nowych polis, a dotychczasowe nie odnowią się automatycznie ze względu na brak pokrycia kapitałowego wymogu wypłacalności.

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC