Karolina Dziurka

Karolina Dziurka

Wykształcenie:
uniwersytet marii skłodowskiej-curie w lublinie
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie Gospodarka przestrzenna
logo wyższej szkoły ekonomii i edukacji w lublinie
Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
O mnie

Doradca w branży ubezpieczeń komunikacyjnych z kilkuletnim stażem. Choć ukończyła dwie lubelskie uczelnie o odmiennej tematyce, postanowiła rozwijać się w branży poświęconej ochronie komunikacyjnej i turystycznej. Kieruje się tym, aby sami zainteresowani w łatwy i prosty sposób potrafili zrozumieć kwestie związane z ubezpieczeniami. Doświadczenie w pracy z użytkownikami porównywarki Mubi pozwoliło jej na dokładne zapoznanie się z ich potrzebami i problemami. Dzięki temu wie, jak podchodzić do odbiorcy, jakie kwestie są problemowe i co warto poruszyć.

Prywatnie miłośniczka kotów (sama posiada dwa Ragdolle). Na co dzień aktywny kierowca. Lubi też wsiąść za kierownicę gokarta. Letnie popołudnia najczęściej spędza na rowerowych wycieczkach. Uwielbia również podróżować, wybierając przy tym cieplejsze regiony.

Pytania i odpowiedzi

Jakie są Twoje ulubione zagadnienia ubezpieczeniowe?

Branża ubezpieczeniowa jest na tyle obszerna, że ciężko wybrać ulubione kwestie. Myślę, że te komunikacyjne są najciekawsze. Każdy kto posiada auto spotyka się z tym na co dzień. Branżę ubezpieczeń turystycznych również muszę wymienić. Kto nie lubi tematu wyjazdów, urlopu i wypoczynku? :)

Jak myślisz, co można zrobić, aby branża ubezpieczeniowa stała się bardziej przyjazna dla klienta?

Jest mnóstwo rzeczy, które nagminnie sprawiają trudności ubezpieczającym. Nieznajomość przepisów lub problem w ich zrozumieniu to najczęstsze utrapienia. Trudniejsze kwestie należy wyjaśniać. Powoduje to też często spotykaną nieuczciwą konkurencję i sprzeczne z obyczajami działania agentów. Przez to klienci mogą traktować ubezpieczenie, jako obowiązek. Powinno im się to kojarzyć jednak z komfortem i bezpieczeństwem.

Jeśli nie pracowałabyś w branży ubezpieczeniowej to…

Pewnie dążyłabym do tego, aby być pracownikiem w dziale kadrowo-płacowym.

Czym jest dla Ciebie poczucie bezpieczeństwa?

Przede wszystkim bezpieczeństwo kojarzy się od razu z podstawową potrzebą człowieka. Jest to uczucie komfortu, kontroli, spokoju, że nic nam nie zagraża, a jeśli już to zagrożenie wystąpi, że jesteśmy chronieni.

Jakie trzy rzeczy zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę?

Namiot, latarkę i radio :)

Słowa są najbardziej popularnym sposobem wyrażania własnych myśli, zwłaszcza dla redaktora. Jeśli miałabyś wybierać, jak inaczej komunikowałabyś się z otoczeniem?

Wyjaśnienie niektórych zagadnień na pewno byłoby ciężkie bez użycia słów. Stosowałabym wszystko po trochu - pantomima połączona z obrazkami, a gdzieniegdzie wplątany element muzyczny.

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC