Rafał Gliński Mubi

Rafał Gliński

Wykształcenie:
uniwersytet marii skłodowskiej-curie w lublinie
Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
O mnie

Redaktor z 5-letnim stażem pracy w mediach. Jest autorem kilkuset publikacji o charakterze informacyjnym i publicystycznym. W swoich tekstach na Mubi stara się wyjaśnić wszystkie zawiłości świata ubezpieczeń. Jako czynny użytkownik dróg opisuje realia drogowe kierowców. 

Pytania i odpowiedzi

Jakie są Twoje ulubione zagadnienia ubezpieczeniowe? 

Ubezpieczenia komunikacyjne są w kręgu moich zainteresowań, ponieważ sam korzystam z nich jak każdy właściciel auta, a do niedawna oferowałem je również klientom Mubi. Jako konsultant telefoniczny objaśniałem wszystkie kwestie dotyczące zakupu OC, NNW czy assistance, oferując najkorzystniejsze oferty. 

Jak myślisz, co można zrobić, aby branża ubezpieczeniowa stała się bardziej przyjazna dla klienta? 

Fachowe doradztwo w kwestii ubezpieczeń pozwala dobrać ofertę skrojoną na miarę potrzeb klienta, bez zbędnego przepłacania. Nieraz niewielka dopłata za rozszerzenie podstawowej ochrony może uchronić przed późniejszymi większymi wydatkami w przypadku nagłego zdarzenia. 

Jeśli nie pracowałabyś w branży ubezpieczeniowej to... 

Testował i recenzowałbym nowe modele aut. ;) 

Czym jest dla Ciebie poczucie bezpieczeństwa? 

Stabilność i bezpieczeństwo tworzą przyjazne środowisko, pozwalające wzrastać i rozwijać się w wybranym kierunku, co z kolei daje poczucie sprawczości i samorealizacji. 

Jakie trzy rzeczy zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę? 

Radio, książkę z felietonami Jeremy’iego Clarksona i lampę naftową. 

Słowa są najbardziej popularnym sposobem wyrażania własnych myśli, zwłaszcza dla redaktora. Jeśli miałabyś wybierać, jak inaczej komunikowałabyś się z otoczeniem? 

Naturalnym rozwiązaniem byłaby komunikacja przez muzykę. Za pomocą melodii można przekazać wiele znaczeń, w tym tak ważnych emocji. 

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC