Zuzanna Sośnicka

Zuzanna Sośnicka

Wykształcenie:
logotyp uniwersytetu wrocławskiego
Uniwersytet Wrocławski pedagogika
O mnie

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i redaktorka. Jako pedagog i filolog z wykształcenia i zamiłowania, nie ustaje w nauce, wciąż poznając złożoną branżę ubezpieczeniową i przekazując swoją wiedzę innym. Wierzy, że nawet najtrudniejsze zagadnienia ze świata ubezpieczeń można wyjaśnić w przystępny sposób.

Chętnie pisze na tematy związane z dobrowolnymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi i turystycznymi. Posiadane przez nią wykształcenie filologiczne i pedagogiczne ułatwia jej precyzyjne formułowanie myśli i przekazywanie informacji na temat ubezpieczeń czytelnikom poradników porównywarki Mubi.

Prywatnie uwielbia piec ciasta, czytać książki oraz opiekować się dziećmi i zwierzętami. Wolne dni spędza uprawiając pieszą turystykę górską lub zwiedzając polskie i zagraniczne miasta.

Pytania i odpowiedzi

Jakie są Twoje ulubione zagadnienia ubezpieczeniowe?

Chętnie zdobywam wiedzę na temat różnych zagadnień ubezpieczeniowych, ale najciekawsze z nich wydają mi się kwestie związane z dobrowolnymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi i turystycznymi.

Jak myślisz, co można zrobić, aby branża ubezpieczeniowa stała się bardziej przyjazna dla klienta?

Uważam, że należy przybliżyć tematykę ubezpieczeń każdemu klientowi. Narzędziem, które może się do tego przydać, jest internet, obecnie dostępny dla wielu użytkowników. Myślę, że zawarcie w internecie łatwych w odbiorze artykułów dotyczących ubezpieczeń sprawi, że więcej osób zrozumie zagadnienia z nimi związane, a co za tym idzie lepiej zabezpieczy swoje życie i mienie.

Jeśli nie pracowałabyś w branży ubezpieczeniowej to…

Nie mogłabym służyć innym osobom swoją wiedzą w tym zakresie.

Czym jest dla Ciebie poczucie bezpieczeństwa?

Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z elementarnych potrzeb każdego człowieka. Dlatego warto zwrócić uwagę na ubezpieczenia, czy to komunikacyjne, czy to ubezpieczenia w życiu prywatnym.

Jakie trzy rzeczy zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę?

Czytnik e-booków, namiot i wiele ciepłych ubrań.

Słowa są najbardziej popularnym sposobem wyrażania własnych myśli, zwłaszcza dla redaktora. Jeśli miałabyś wybierać, jak inaczej komunikowałabyś się z otoczeniem?

Malowałabym obrazy, rysowała lub tworzyła grafiki.

Chcesz wydawać mniej na ubezpieczenie OC/AC nawet o 50%? To proste!
Oblicz ceny w 3 minuty!

Porównaj ceny OC/AC